Gece yarısı 23.59'da hesaplara tanımlandı! Hemen bakın hesabınıza 16 bin TL yatırılmış olabilir - Vatandaş acil nakit para ihtiyacı duyarken bankalar bir kere daha devreye girdi. Gece yarısı hesaplara tanımlanan hazır kredi limitleri ile tek bir başvuru ile hemen hesabınıza aktarabileceğiniz nakit para hazır edildi. 

Böylelikle nakit paraya ihtiyacı olanlara büyük bir fırsat sunulmuş oldu. Hazır kredi olarak tanımlanan para limitleri 23:59 saati ile kullanıma açıldı. Böylelikle acil nakit paraya ihtiyacı olan kişiler kredi başvuru işlemleri ve süreçleri ile vakit kaybetmeden hemen nakit parayı hesaplarına yatırabilecekler. 

BANKA HESABI OLANLAR HEMEN KONTROL ETSİN! HAZIR KREDİ LİMİTİ NEDİR, NASIL ÇEKİLİR?

Bankaların yeni uygulamaya aldıkları hizmetler arasında yer alan hazır kredi limiti nakit paraya ihtiyacı olan kişiler için kurtarıcı olarak hesaplara tanımlandı. QNB Finansbank hazır kredi limiti paketi ile müşterilerine nakit para ihtiyaçlarında ön onaylı kredi desteği sağlarken Vakıfbank ise bu alan da SKY limit paketi ile avantaj sağlıyor. 

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamada "Sky Limit, müşterilerimizin ihtiyaçları için hazırlanmış, kullanımınıza daima hazır bir kredi limitidir. Tanımlanan limitinizi, ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz gibi yöneterek, ihtiyaç kredisi, kredi kartı, konut kredisi ve/veya Ek Hesap olarak kullanabilirsiniz" denilerek başvuru yapan kişilerin hesaplarına anında kullanıma hazır kredi limiti tanımlanacağı ifade edildi. 

Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ NEDİR,NASIL ÇEKİLİR?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan İş Bankası da müşterilerine hazır kredi limiti tanımlarken "Anında Kredi, 200.000 TL'ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınızı size özel faiz oranları* ile anında karşılayabileceğiniz pratik bir bireysel kredidir. Kredi tutarı 100.000 TL üzerinde olan krediler için vade 12 ay ile, 50.000 TL – 100.000 TL’ye kadar (100.000 TL dahil) olan krediler için vade 24 ay ile sınırlı olup 50.000 TL ve altındaki kredilerde azami 36 ay olarak uygulanmaktadır" ifadelerine yer verildi. 

Hazır kredi çekmek isteyen kişilerin cep telefonlarının mobil uygulamasına girerek krediler bölümünden hazır kredi limiti olup olmadığını kontrol etmesi ve varsa bu tutarı hesaplarına aktarması yeterlidir.