Gaziosmanpaşa Üniversitesi İŞKUR Üzerinden Kurayla 87 Hasta Ve Yaşlı Bakım Elemanını İşe Alacak!

Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından üniversite hastanesinde görevlendirilmek üzere 87 hasta ve yaşlı bakım elemanı işe alınacak. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından yayınlanan iş ilanında alım yapılacak hasta ve yaşlı bakım elemanı kadroları ile alakalı olarak detaylar açıklandı. Başvuru şartları nelerdir? İşe alımlar nasıl gerçekleştirilecek? Kimler hasta ve yaşlı bakım elemanı kadrosuna iş başvurusu yapabilir.

İŞ İLANLARI 03.06.2020 - 18:06 03.06.2020 - 18:06

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, üniversite hastanesinde görevlendirilmek üzere 87 hasta ve yaşlı bakım elemanını işe alacağını duyurdu. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yayınlanan iş ilanında açılan kadrolara kimlerin başvurabileceği açıklandı.

Hasta ve yaşlı bakım elemanları İŞKUR üzerinden yapılacak başvuruların sonucunda kurayla belirlenerek Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nin üniversite hastanesinde işe başlatılacaklar. Gaziosmanpaşa bu açık kadrolar için başvuru şartlarını kamuoyuna duyurdu.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre hasta ve yaşlı bakım elemanı olarak başvuru yapacak kişilerin ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı programlarından ya da ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birisinden mezun olmalılar. Bu işe başvuracak kişliler 18-30 yaş aralığında bulunmalılar. Ayrıca iş başvurusu yapan vatandaşların görevlerini yapmaya engel ruhsal veya fiziksel engelleri bulunmamalı.

İŞ BAŞVURUSU GENEL ŞARTLARI

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

- 18 yaşını tamamlamış olmak

- Yüz kızartıcı suç işlememiş olmak

- Daha önce devlete karşı suç işlememiş olmak

- Askerlik ile ilişiği bulunmamak

- Hafta sonu dahil 24 saat esaslı vardiyalı çalışmayı kabul etmek

- Emeklilik ve yaşlılık aylığı almamak

- Tokat'ta şkamet ediyor olmak

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından açılan hasta ve yaşlı bakım elemanları iş başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak. 3 Haziran 2020 ve 8 Haziran 2020 tarihleri arasında İŞKUR internet sitesinden veya Tokat İŞKUR İl Müdürlüğü'nden yapılacak. İşe alımlarda herhangi bir sınav uygulanmayacak. İşe girecek kişiler noter huzurunda çekilecek kurayla belirlenecek. Kura çekimi 11 Haziran 2020'de 10:00'da Gaziosmanpaşa Üniversitesi 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezinde yapılacak.

İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

isbilgisi.com