KOBİ’lerin nakit ihtiyaçları ve taşıt satın alımlarına yönelik finansman ihtiyaçlarının en uygun oranlar ve geri ödeme seçenekleriyle karşılanması için Garanti BBVA’dan KOBİ kredileri verilemeye devam ediyor. İşletmelerin kredi ihtiyacına yanıt vermek için 2022 yılının son günlerinde de destek sağlayan Garanti BBVA, özel oranlarla dikkat çekiyor. 

KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarına yönelik sunulan kredilerle birçok nakit ihtiyaçlarının karşılanması ve taşıt satın alımlarında da uygun finansman ve geri ödeme seçeneklerinden yararlanmaları sağlanmaktadır. Bu kapsamda her zaman en uygun oranları sunan Garanti BBVA, avantajlı seçenekler sunmaktadır. 

KOBİ İHTİYAÇ KREDİSİNDA EN UYGUN ORANLAR!

Garanti BBVA’nın KOBİ’ler için sunduğu ihtiyaç kredisinde avantalı oranlar uygulanmaya devam ediyor. Garanti BBVA’nın uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle işletmeler için sunduğu krediler aynı zamanda rahat bir geri ödeme planı üzerinden kapatılabiliyor. 

İşletmelerin pek çok ihtiyacına yönelik sunulan finansman desteği kapsamında avantajlı faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri uygulanıyor. Garanti BBVA KOBİ İhtiyaç Kredisi hesaplama tablosuna göre işletmeleri için kredi kullanacak kişiler 50.000 TL kredide, 36 ay vade ve yüzde 1,1 faiz oranları uygulanıyor. 

GARANTİ BBVA KOBİ TAŞIT KREDİSİ FIRSATI!

Kredi çekecekler dikkat, tablo netleşti! İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank güncel kredi faiz oranları Kredi çekecekler dikkat, tablo netleşti! İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank güncel kredi faiz oranları

garantiden-kobi-tasit-ve-ihtiyac-kredileri-duyuruldu-isletmelere-en-uygun-faizlerle-kredi-veri

İşletmeleri için taşıt satın alacak KOBİ’ler için avantajlı oranlara sahip taşıt kredisi fırsatları da sunuluyor. Bu kapsamda KOBİ Taşıt kredisi ile 100.000 TL kredi kullanacaklara, 12 ay vadede yüzde 1,1 faiz oranları ve aylık 8.972 TL taksit seçenekleri sunulacak. 

Sıfır km veya ikinci el taşıt satın alımlarına yönelik KOBİ’ler tarafından kullanılabilecek krediler ile işletmelerin rahat bir nefes alması sağlanacak. Bu kapsamda finansman ihtiyaçlarına yönelik uygun geri ödeme seçenekleri de sunuluyor. 

KOBİ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ 

Garanti BBVA’nın esnaf ve KOBİ’lere yönelik finansman, yatırım ve bireysel ihtiyaçları için uygun ödeme seçenekleriyle taksitli ihtiyaç kredisi seçenekleri sunuluyor. 36 aya varan vadelerle kullandırılacak kredi kapsamında uygun ödeme seçenekleri de sunuluyor.