Türkiye'de nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşlar bankaların kredi kampanyalarına gözlerini çevirdiler. Özellikle yeni yılın yaklaşmasıyla beraber hemen hemen her banka yeni yıl kredisi kampanyası ile vatandaşların nakit ihtiyaçlarına çözüm üretiyorlar. Bu bankalardan birisi de Garanti BBVA oldu. Garanti BBVA yeni yıl kredisi kampanyası duyuruldu. Peki Garanti BBVA yeni yıl kredisi kampanyasının detayları nelerdir?

GARANTİ BBVA YENİ YIL KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

-Nakit ihtiyacı olan Garanti BBVA müşterileri yararlanabilmektedirler

-Müşterilere 36 aya kadar vade imkanı ile kredi verilmektedir

-Aylık yüzde 1,49 faiz ile kredi imkanı sunulmaktadır

-Banka şubesi veya online başvuru yolları ile yeni yıl kredisi başvurusu yapılabilmektedir

-Özel şartlar hariç tutulmak üzere teminat istenmemektedir

100.000 TL GARANTİ BBVA YENİ YIL KREDİSİ HESAPLAMA

Garanti BBVA'nın yeni yıl kredisi kampanyasından yararlanarak yeni yıl kredisi kullanan müşterilere 36 ay vadeli 100.000 TL kredilerde aylık yüzde 1,49 kredi faizi uygulanıyor. Bu müşteriler ayda 3.790 TL kredi taksiti öderler. Yine bu müşterilerin vade süresinde GARANTİ BBVA'ya yapacakları toplam ödeme 136.474 TL oluyor.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti BBVA yeni yıl kredisi başvurusu bankanın tüm kanalları üzerinden yapılabilmektedir. Müşteriler banka şubelerine gitme seçeneğini kullanabildiği gibi internet şubesi, mobil şube ve telefon bankacılığı yollarını da kullanarak kredi başvurusunda bulunabiliyorlar.

isbilgisi.com