Bizim Toptan'dan kaçırılmayacak kampanya! Ayçiçek yağı o fiyattan satışa çıktı Bizim Toptan'dan kaçırılmayacak kampanya! Ayçiçek yağı o fiyattan satışa çıktı

Ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz gelişmelerin tüketicilerin hayatlarını daha da zorlaştırmaya başladığı şu günlerde özellikle bankalardan gelen destek kampanyası haberleri büyük bir önem kazanmaya başladı. Gündelik hayat akışı içerisinde oluşan ihtiyaçlarını karşılamak ve ay sonunu bütçeleri dahilinde getirebilmek isteyen tüketiciler, bu isteklerini gerçekleştirebilmek adına bankaların duyurdukları kampanyaları yakından takip etmeye başladı. Bu noktada özellikle Garanti BBVA tarafından düzenlenen kampanyalar, sektörde öne çıkarak tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. 

Senelerdir sektörde hizmet veren ve dönemin şartlarına bağlı olarak tüketicileri düşünerek geliştirdiği avantajlı kampanyaları sayesinde müşteri sayısını günden güne arttırmayı başaran Garanti BBVA, yeni dönemde de bankacılık sektörünün en çok dikkat çeken isimlerinden birisi oldu. Geçtiğimiz senenin son çeyreğinde başlayan ve şimdiye kadar devam eden olumsuz ekonomik gelişmelerin tüketicileri büyük bir geçim derdinin içerisine doğru sürüklediğinin farkında olan banka, bu kapsamda hem mevcut müşterileri hem de potansiyel müşterileri için avantajlı kampanyalar geliştirerek desteğini gösterdi. 

Hem kart kampanyaları hem de nakit destekleri ile öne çıkan Garanti BBVA, resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınladı. Söz konusu duyurusunda yeni bir kampanya geliştirdiğine dikkat çeken banka, ilgili kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

GARANTİ BBVA ÇEKİLİŞ KAMPANYASI KASIM 2022

garanti-bbva-resmen-duyurdu-mobil-uygulamayi-indirene-20-bin-tllik-hepsiburada-hediye-ceki-

Resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınlayan Garanti BBVA, 30 Kasım tarihine kadar bankanın mobil uygulaması üzerinden ilk kez Garanti BBVA’lı olan tüm müşteriler için geçerli olan bir çekişiş kampanyası düzenlediğini bildirdi. Kampanya kapsamında 5 kişiyie 20 bin TL, 10 kişiye 10 bin TL ve 50 kişiye 5 bin TL değerinde Hepsiburada hediye çekinin verileceğini belirten banka, hediye çeklerinin 30 Eylül 2023 tarihine kadar geçerli olacağını ifade etti. 

GARANTİ BBVA ÇEKİLİŞ KAMPANYASI DETAYLARI

Garanti BBVA mobil uygulamayı indiren tüketicilere 1, mobil uygulamayı indirdikten sonra kart başvuru yapanlara ise ek olarak bir çekiliş hakkının daha tanımlanacağını bildirdi.