İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor

1946 yılında Ankara’da kurulan ve şu an Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olma sıfatına sahip olan Garanti BBVA, kurulduğu günden bu yana olduğu gibi bu sene de tüketicilerin ve yatırımcıların bütçelerine destek olmaya devam ediyor. Sene başından bu yana yükselmeye devam eden ve bu neden ile de toplumun her kesimini büyük bir geçim derdi içerisine sürükleyen enflasyona karşı tüketicilerin yanlarında yer alan Garanti BBVA hem kart kampanyaları hem finansman kampanyaları ile dikkat çekiyor. 

Zorlu bir ekonomik sürecin içerisinden geçildiği şu dönem kapsamında resmen yıkıma uğrayan tüketici bütçelerine çok çeşitli kategoriler altında düzenlediği kampanyalar ile destek vermeye çalışan Garanti BBVA, yeni bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu yeni kampanyasının mevcut Garanti BBVA’lıları kapsadığını belirten özel banka, detayları paylaştı. 

500 KİŞİYE GARANTİ BBVA’DAN 500’ER TL HEDİYE!

garanti-bbva-musterileri-dikkat-fatura-odeme-talimatiniza-500-tl-kazanacaksiniz

Garanti BBVA, vadesiz hesabından veya kredi kartından elektrik, su, doğalgaz ve cep telefonu faturalarına ilişkin otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine, toplamda 3 çekiliş hakkı tanımlayacağını bildirdi. Banka çekiliş kampanyası kapsamında 500 müşterisine 500’er TL’lik para puan hediyesi verileceğini ifade etti. 

GARANTİ BBVA FATURA ÖDEME TALİMATI ÇEKİLİŞK KAMPANYASINA NEREDEN VE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yalnızca fatura ödeme talimatı veren 500 kişiye 500’er TL’lik para puan hediyesi tanımlayacağını ifade eden özel banka Garanti BBA, söz konusu kampanya duyurusu ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Bankanın yeni kampanyasına katılarak 500 TL kazanma hakkını elde etmek isteyen tüketiciler, çekilişe nasıl katılacaklarını araştırmaya başladı. 

500 kişiye 500 TL değerinde para puan hediyesi verecek olan Garanti BBVA, çekilişe katılım sağlamak isteyen tüketicilerin, otomatik fatura ödeme talimatı vermelerinin yeterli olduğunu ifade etti. Banka verilen fatura ödeme talimatlarının direkt olarak çekilişe katılma hakkı kazandırdığını belirterek ek bir başvuru yapılmasına gerek olmadığına dikkat çekti.