Garanti BBVA çağrı merkezi 24 saat boyunca müşterilerine tüm bankacılık işlemleri konusunda hizmet vermektedir. Garanti BBVA müşteri hizmetleri yüksek güvenliği ve sesli yanıt sistemi gibi ileri teknolojileri ile hizmet veriyor. Diğer yandan telefon bankacılığı ile yapılan bazı işlemlerde banka şubede yapılan işlemlere göre daha avantajlı masraflar veya faiz oranları uyguluyor.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerine Nasıl Giriş Yapılır?

Çağrı merkezini arayarak Garanti BBVA’da işlem yapmak için bankanın müşterisi olmak yeterli. Tüm Garanti BBVA müşterileri 444 0 333 nolu numaradan çağrı merkezine ulaşarak işlem yapabilir. Diğer yandan banka müşterisi olmayanlar da şifreleri olmasa bile müşteri yetkilisinden Garanti BBVA hizmetleri hakkında bilgi alabilir.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

Garanti BBVA çağrı merkezine ulaşmak için tüm telefonlardan 444 0 333 aramak yeterli. Yurt dışında ulaşmak istediğinizde ise +90 212 444 0 333 veya +90 444 0 333 numaralı telefonları arayabiliyorsunuz.
Garanti BBVA çağrı merkezini hem ticari hem de bireysel müşteriler aynı numara üzerinden kullanabiliyor. Ayrıca ticari müşteriler şirkette farklı çalışanlara farklı seviyede işlem yapma limiti de koyabiliyor. Örneğin bir çalışana hesap durumu sorgulama ancak para transferi yapamama gibi kısıtlı yetki verilebiliyor.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Müşteri Şifresi Nasıl Alınır?

Garanti BBVA telefon bankacılığı şifresi www.garantibbva.com.tr adresinden şifre al seçeneği tıklanarak kredi kartı veya banka kartı olan tüm müşteriler için kolaylıkla mümkün. Garanti BBVA müşteri hizmetleri şifresi ile telefon bankacılığına giriş yaptığınızda isterseniz sesle doğrulama özelliğini de aktif hale getirebiliyorsunuz.

Sesle doğrulama özelliği sayesinde Garanti BBVA müşteri hizmetleri yetkilisi sizi sesinizden tanıyabiliyor ve bankada kayıtlı bir cep telefonunuzuz üzerinde arama yapmanız durumunda şifre tuşlamanıza gerek kalmıyor.

Garanti BBVA’nın bu konudaki başka bir teknolojik yeniliği ise sesli doğrulama özelliği için ilave bir menü veya robot kullanmaması. Bankanın altyapısı müşteri telefonda müşteri yetkilisi ile konuşurken onun sesini tanımlayıp kaydediyor ve bundan sonra otomatik olarak müşteriyi sesinden tanımaya başlıyor.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerinden Hangi İşlemler Yapılabilir?

Garanti BBVA çağrı merkezi üzerinden yapılacak işlemler neredeyse para çekme dışındaki bütün işlemler denilebilir. Bu işlemlerden bazıları şu şekilde:

 • Vadeli veya vadesiz hesap açma veya kapama,
 • Yatırım hesabı açma,
 • Hisse senedi alım satım,
 • Repo ve fon işlemleri,
 • Otomatik ödeme talimatı verme iptal etme,
 • Vergi, OGS, HGS ve trafik cezası ödeme,
 • SGK ve BAĞ-KUR ödemeleri,
 • Tüm fatura ödemeleri,
 • Tüm havale, EFT, ileri tarihli EFT gibi para transferi işlemleri,
 • Kredi kartı borç sorgulama ve borç ödeme,
 • Nakit avans ve borç erteleme,
 • Kredi başvurusu, borç sorgulama ve kredi borcu ödeme,
 • Döviz hesabı açma ve döviz alım satım işlemleri,
 • Kredi kartı iptali, kayıp ve çalıntı kart bildirimi,
 • Bağış ve şans oyunu ödemeleri,


Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Güvenli Mi?

Garanti BBVA telefon bankacılığı güvenlik açısından hem müşteri hem de bankanın kendi güvenliğini esas alıyor. Garanti BBVA müşteri hizmetleri ile yapılan tüm görüşmeler kaydediliyor. Ayrıca bankacılık işlemleri yapılırken müşteri hizmetleri yetkilisinin gördüğü size ait bilgiler her zaman kısıtlı olarak görünüyor. Örneğin müşteri hizmetleri size anne kızlık soyadının belirli harflerini güvenlik amacıyla sorarken kendisi de ekranda sadece o harfleri görebiliyor. Diğer yandan Garanti BBVA müşteri hizmetlerinde herhangi bir bankacılık işlemi yapak için mutlaka şifrenizi girmeniz veya sesli yönlendirme sistemine tanımlı olmuş olmanız gerekli.

Kaynak: www.isbilgisi.com

ISBILGISI.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ... YASAL HAKLARIMIZ SAKLIDIR.