Nakit ihtiyacı olanlar buraya! Garanti Bankası 36 ay vade ile 50 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor: Nakde ihtiyacı olan vatandaşlara güzel haber bu kez Garanti BBVA'dan geldi. Garanti BBVA internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu ihtiyaç kredisi fırsatlarında 50 bin TL'lik kredi için 36 ay vade fırsatı sunmaktadır. Faiz  oranları ve diğer tüm bilgiler ise bankanın internet sitesi üzerinden yayınlanmıştır.

Son zamanlarda yaşanan olaylardan dolayı vatandaşların alım gücünü iyiden iyide düştü. Hal böyle olunca vatandaşlar ihtiyaçlarını ertelemek yerine bankaların kredi fırsatlarını araştırmaya ve değerlendirmeye başladı. Bizde İşbilgisi haber sitesi olarak sizlerin karşılaştırması için bankaların ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi fırsatlarını araştırıyor ve sizlere sunuyoruz. Bu kez da Garanti BBVA tarafından sunulan ihtiyaç kredisi fırsatlarını derledik.

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATI DETAYLARI

Garanti Bankası internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu ihtiyaç kredisi detaylarında belirtmiş olduğu gibi 

Kredi tutarı 50.000 TL ve altında ise 36 ay vade f ırsatı sunulmaktadır. Kredi tutarı 50.000 TL ve 100.000 TL arasında ise 24 ay vade sunularken 100.000 TL üzerinde ise 12 ay vade fırsatı sunulmaktadır. Örneğin 50.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade faiz oranı yüzde 2,62 yıllık toplam maliyet yüzde 47,859’dir.

Şubat ayında fiyatı en çok artan ve azalan ürünler açıklandı! Şubat ayında fiyatı en çok artan ve azalan ürünler açıklandı!

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Ücretli çalışanlar için bordro veya gelir belgesi

Emekliler için emekli belgesi

Şahıs şirketi sahipleri için firma belgeleri

Sermaye şirketi ortakları için firma belgeleri

Kira geliri sahipleri için kira belgeleri

Faiz geliri sahipleri için Hesap Cüzdanı

Çiftçiler için Çiftçi Belgesi

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Garanti BBVA tarafından sunulan kredi fırsatında yukarıda kredi tutarlarına göre sunulan fırsatlar belirtilmiştir. Örnek hesaplama tablosu üzerinde görüldüğü gibi 50 bin TL'ye kadar olan kredilerde 36 ay vade fırsatı sunulmaktadır. Faiz oranları ise kredi tutarlarına göre değişkenlik gösteriyor.