Ana Sayfa SPOR Galatasaray’da Oyuncular Tartıştı

Galatasaray’da Oyuncular Tartıştı

Galatasaray’lı Mariano Belhanda ve Onyekuru’ya çok sert çıkarak savunmaya destek olmamakla suçladı.

8
0
Paylaş

Galatasaray kendi sahasında Ligin son sırasında yer alan Akhisarspor’u 90 artı 5 dakikada attığı golle yenmeyi başardı. akhisarsporlu oyuncuların Galatasaray ceza sahasına çok kolay atak ettiğini söyleyen Brezilyalı tecrübeli futbolcu Mariano takım arkadaşlarını sık sık ikaz etti.

özellikle belhanda ve Onyekuru’ ya baskı yapmadıklarını söyleyen Brezilyalı yıldız oyuncu arkadaşlarına sert eleştirilerde bulundu. Savunmacı Luyinduma’nın sakatlanması ile beraber saha içerisinde tartışmalar çok daha hareretlendi.

Mariano ve Belhanda ikilisi ne zaman karşı karşıya gelse maç içerisinde tartışmaya başladılar. Mariano oyuncuların savunmaya yardım etmediklerini ve Akhisarspor’un hücum hattına çok hızlı bir şekilde çok adamla geldiğini söyledi. baskı yapmamak ve pres yapmamakla suçladıkları Belhanda ve Onyekuru her defasında uyardı iki oyuncu arasında tartışmanın başlaması Kaptan Selçuk İnan’ın dikkatimi çekti. Selçuk bu sertleşmenin daha da ilerlememesi için iki oyuncuyu uzaklaştırdı.

İki oyuncuyu sakinleştirmeye başaran kaptan Selçuk İnan tekrar oyuncuların oyuna dahil olmasını söylerken gelişebilecek saha içindeki herhangi bir tartışma ve kavgayı da önlemiş oldu. Ayrıca mariano’nun bir sonraki pozisyonda Onyekuru’yu yine sert bir şekilde uyarması da dikkatlerden kaçmadı. Fatih Terim ve kurmayları da gelişen bu saha içi gerginliğin ardından oyuncuları moralini yükselterek takımın panik havasında olmaması gerektiğini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here