FOX TV'nin iddialı dizilerinden olan Savaşçı için izleyicilerin aylardır bekledikleri süreç sonunda nihayete eriyor. FOX TV tarafından yapılan son açıklamaya göre Savaşçı dizisi 5. sezon yeni bölümleri ekranlara gelmeye başlayacakç “Alemde Şer, Oğuz'da Er Tükenmez!” mesajı ile 4 sezon izleyicilerin gönlünde taht kuran Savaşçı dizisi yeni bölümlerle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Limon Yapım tarafından yapımı üstlenilen Savaşçı'nın yapımcısı olarak Hayri Aslan imzası bulunuyor. Fenomen dizinin yönetmenliğini ise Osman Taşçı ve Eray Koçak yapıyor. Senaryoda ise Süleyman Koca'nın imzası var. Savaşçı dizisinin yeni sezon çekimleri gelecek haftadan itibaren Eskişehir'de başlayacak. Kılıç Timi yeniden maceradan maceraya koşarak Türk askerinin kahramanlıklarını ortaya koyacaklar.

SAVAŞÇI OYUNCU KADROSU GENİŞLEDİ!

Savaşçı dizisinin başrollerinde Sarp Levendoğlu ve Murat Serezli bulunuyor. Ayrıca dizinin kadrosuna Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Güneş Zavrak katıldı. Savaşçı'nın en sürpriz transferi ise Türk sinemasının efsane ismi Ediz Hun oldu. Ediz Hun 5. sezonunda Savaşçı dizisinin en önemli ismi olacak. Ayrıca Savaşçı'nın eski oyuncularından Ali Tarık Fındık, Serkan kuru, Ersin Olgaç Elit Andaç Çam, Serhat Nalbantoğlu, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Alp Öyken ve Zerrin Sümer rol almaya devam edecekler.

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜMLERİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Savaşçı dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz kesin bir tarih verilmedi. Ancak tahminlere göre Şubat ayının ilk haftasından itibaren Savaşçı dizisi FOX TV ekranlarında 5. sezon yeni bölümleri yayınlanmaya başlayacak.

isbilgisi.com