Ana Sayfa TEKNOLOJİ Fortnite 100 Milyon Dolar Dağıtacak

Fortnite 100 Milyon Dolar Dağıtacak

Fortnite 100 milyon dolar ödül dağıtacak. 200 milyonu aşkın oyuncuya 100 milyon dolar ödül dağıtacak.

3
0
Paylaş

Dünyanın en fazla oynanan online oyunları arasında yer alan fortnite 2019 yılında 200 milyonu aşkın oyuncuya 100 milyon dolar ödül dağıtacak. Epic Games in yayınladığı bir açıklamada 26 28 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek.

Fortnite Dünya Kupası 2019 boyunca rekabetçi etkinliklerde dağıtılacak miktar 100 milyon dolar olacak online oyunlarda ödül olarak verilen en yüksek miktarda fortnite vermiş olacak. bu alanda da rekoru eline geçirecek olan fortnite aktif oyuncu sayısını çok daha yukarıya çekmek istiyor.

Konuyla alakalı açıklama yapan fortnite Dünya Kupası 13 Nisan’da 16 Haziran’a kadar sürecek. Kupa açık elemelerine başlayacağını söyledi elemelerin her haftasında gerekli koşulları sağlayan işler 1 milyon dolarlık ödül havuzu için yarışacak. dünya Kupası’na katılan her oyuncu en az 50 bin dolar kazanmayı garantileyecek fortnite Dünya Kupası tekli şampiyon olmayı başaran oyuncu ise 3 milyon dolarlık büyük ödülün sahibi olacak.

Alınan yeni bir bilgiye göre ise 1 milyon dolar nakit ödüllü haftalık turnuvalarında yıl sonuna kadar devam edecek. rekabet ortamının çeşitlendirmek için bu turnuvalarda farklı türden mont ve formatlar uygulanacak. Ayrıca Epic Games yapmış olduğu açıklamada dünyanın farklı yerlerinde bulunan partnerleri ile beraber işbirliği yaparak turnuva araçları ve ödül konusunda da ortaklarına yardım edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here