Finans

Yapı Kredi Bankası Müdüründen Açıklama: Banka Kartı Olan Herkes, 100 Bin TL Ödeme Alacak!

Yapı Kredi Bankası’nın kartını cebinde Taşıyan herkes, 100.000 TL tutarındaki ödemeden faydalanabiliyor. Yapı Kredi Bankası’ndan son dakika açıklaması geldi!

Yapı Kredi Bankası kredi kartı ya da bankamatik kartı bulunan herkes, Eylül ayı sonuna kadar 100.000 TL tutarındaki ödemeden alabilecek. Yapı Kredi Bankası müdürü tarafından son dakika haberi geldi. Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuru akabinde resmi hesabı bulunan vatandaşların daha önce bu bankalar üzerinden kredi kullanıp, düzenli bir şekilde ödemeler gerçekleştirilmiş olmaları halinde 100.000 TL tutarındaki düşük faizli krediden faydalanabilecekleri açıklandı.

 

Kredi Puanının Kaç Olması Gerekiyor?

Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi aracılığı ile beraber müracaat işlemlerini yerine getirecek olan vatandaşların banka kredi puanının 1500 ve üzerinde olması halinde Yapı Kredi Bankası’nın başlattığı Kredi kampanyasına katılım sağlamaları mümkündür. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamalar akabinde kredi puanı uygun olan yurttaşlar, düşük faiz oranları ile beraber istedikleri zaman Karadayı kullanabiliyor. Cep telefonu üzerinden mesaj atmak suretiyle ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlayabileceğiniz bu kampanyalarda şartlar dahilinde hızlı bir biçimde sms ile onay alabilir ve hesabınıza para ödemesini Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

 

Yapı Kredi Bankası 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Neler?

Yapı Kredi Bankası kartı ile Yapı Kredi Bankası kredi kartı sahibi vatandaşlar anında hesap numaraları üzerinden internet şifresini oluşturarak mobil uygulamasına erişim sağlayabilir ve buradan istedikleri zaman ihtiyaç kredisini kullanabilir. Yapı Kredi Bankası bankamatik kartı bulunan vatandaşları hesap numaraları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile beraber bankanın mobil uygulamasına erişim sağlayarak buradan Kredi kullanmaları mümkündür. Cep telefonu üzerinden mesaj atarak kredi kullanma avantajlarından faydalanabileceğiniz bu kampanyalardan hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz nokta Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlayarak müracaat işlemlerini yerine getirmek isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli olacak şekilde kredi alabileceklerini söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu