Finans

Vakıfbank, Denizbank ve Akbank SMS kredisi dönemini başlattı! Günlük 174 TL’ye 100 bin TL’lik ödeme hizmeti sunulacak!

Vakıfbank, Denizbank ve Akbank artan nakit ihtiyaçlarını anında çözüme kavuşturacak olan yeni kredi kampanyalarını duyurdu. Üç özel banka tek SMS ile binlerce liralık finansman hizmetlerinden yararlanılabileceğini bildirdi.

VAKIFBANK SMS KREDİ KAMPANYASI EYLÜL 2022

Ülkemizin önde gelen kamu bankalarından olan Vakıfbank, yeni dönemde de her dönemde olduğu gibi tüketici yararına kampanyalar geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda zorlu ekonomik koşullar karşısında nakde olan ihtiyaçları artmış olan tüketiciler için yeni bir finansman kampanyası düzenlediğini duyuran Vakıfbank, ilgili kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Vakıfbank’ın resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan güncel finansman kampanyası haberine göre tüketicilere yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranı karşılığında 125 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi hizmeti sunulacağı bilgisi kaydedildi. Banka söz konusu hizmetten 100 bin TL’lik nakit desteği almak isteyenlerin ödeyecekleri aylık taksit tutarını 5 bin 249 TL olarak hesaplarken, azami vade sayısının 24 ay olabileceğini bildirdi.

Vakıfbank’ın yeni SMS kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin cep telefonlarının mesajlar kısmından aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ, T.C. kimlik no, doğum tarihi ve aylık gelir bilgilerini yazmaları ve 5724’e kısa SMS göndermeleri gerekmektedir.

AKBANK SMS KREDİ KAMPANYASI EYLÜL 2022

Geliştirdiği avantajlı kart kampanyalarının yanı sıra finansman hizmetleri ile de dikkat çeken Akbank, artan nakit ihtiyaçlarına karşı tüketicilerinin yanında yer aldı. Desteğini, geliştirmiş olduğu yeni SMS kredi kampanyası ile gösteren Akbank, ayrıntıları paylaştı.

Akbank tarafından geliştirilmiş olan yeni SMS kredisi kampanyasının üst limiti 20 bin TL olarak belirlendi. 36 ay vade ve yüzde 2,16 faiz oranı karşılığında yararlanılabilecek olan kredi hizmetinin aylık taksit tutarı, 875,53 TL olarak hesaplandı.

Akbank’ın yeni SMS kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin cep telefonlarının mesajlar kısmından aralarında boşluk bırakarak Kredi, T.C. kimlik no bilgilerini yazmaları ve 4425’e kısa SMS göndermeleri gerekmektedir.

DENİZBANK SMS KREDİ KAMPANYASI EYLÜL 2022

Geliştirdiği kampanyalar ile dikkat çeken özel bankalardan olan Denizbank da artan nakit ihtiyaçlarına karşı yeni bir SMS kredisi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. 55 bin TL’lik üst limit ile duyurulmuş olan SMS kredisi kampanyasının azami vade sayısı 36 ay ve ortalama faiz oranı yüzde 2,72 olarak belirlendi. Bu veriler ışığında çekilecek olan 10 bin TL’lik kredinin aylık taksit ödeme tutarı 485,78 TL olarak hesaplandı.

Denizbank’ın yeni SMS kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin cep telefonlarının mesajlar kısmından aralarında boşluk bırakarak KREDİM, T.C. kimlik no ve doğum tarihi bilgilerini yazmaları ve 3280’e kısa SMS göndermeleri gerekmektedir.

Başa dön tuşu