Finans

Banka müşterisi olana 100 TL veriyor! Tek şart açıklandı…

Kuveyt Türk görüntülü görüşme yolu ile banka müşterisi olana 100 TL anında hediye ediyor. Banka tarafından sunulan kampanya Sağlam Nakit Kart harcamasına yönelik olarak sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bireysel müşteri hesabı, şahıs firması ya da çiftçi hesabı olması gerekiyor.

100 TL İADE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Kuveyt Türk’ün başlattığı görüntülü görüşme yolu ile müşteri olma adımı dijitale bir adım daha yaklaştırıyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan online bankacılık platformu aracılığı ile kısa sürede banka müşterisi olabilir ardından sunulan 100 TL iade kampanyasından yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında sunulan fayda 30 Eylül tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Bu tarihe kadar ilk kez ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri nakit harcamalara 100 TL harcama iadesi kazanılır.

100 TL İADE KAMPANYASINA KİMLER BAŞVURABİLİR?

Kuveyt Türk’ün sunduğu kampanya sadece Sağlam Nakit Kart kullanıcılarına özel olarak sunuluyor. Kampanya kapsamındaki kart başvuruları görüntülü görüşme ile hesap açılışı gerçekleştikten sonra yapılabiliyor. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanırken kampanya kapsamında kazanılan tutar tek seferlik olarak hesaba yatırılıyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan bireysel müşteriler, şahıs firmaları ya da çiftçiler kart başvurusunda bulunabiliyor.

100 TL İADE KAMPANYASININ ŞARTLARI NELERDİR?

Kuveyt Türk mobil hesabı açarak anında mobil müşteri özelliğini kullanmak isteyenlerin TC vatandaşı, 18 yaşını doldurmuş, Türkiye’de ikamet eden ve çipli kimlik kartına sahip olan kişilerden olmalıdır. Kampanyaya katılım 30.000 kişiyle sınırlandırılmıştır. Katılım sınırına ulaşıldığında kampanya kendiliğinden iptal edilir. Farklı kampanyalarla birleştirme mümkün değildir. Kuveyt Türk kampanya koşulları üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı sonlandırma hakkını kendinde saklı tutar.

100 TL İADE KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Kuveyt Türk 100 TL iade kampanyasından yararlanmak isteyenlerin öncelikle mobil bankacılık üzerinden başvuru yapmak gerekiyor. Bunun için yapılması gerekenler telefona:

  • Kuveyt Türk Mobil uygulaması indirilir
  • Ardından ekrandaki başvuru formu doğru bilgilerle doldurulur.
  • Uygulama tarafından yapılan yönlendirme ile kişiye ait çipli kimlik kartının arka yüzü kameraya okutulur.
  • NFC özelliğini destekleyecek bir telefon yardımı ile kimlik kartı telefonun arka kısmını okutulur.
  • Kişinin robot olmadığını ispat edebilmesi için yüz taraması yapılır.
  • Son olarak görüntülü görüşme adımı başlatılır.
  • Görüntülü görüşme adımında “müşteri temsilcisine bağlanıyorsunuz” ifadesi görüldüğünde birkaç dakika beklenebilir. Ardından Kuveyt Türklü olabilmek için banka hesabı oluşturulur.
  • Müşteri hizmetleri tarafından cep telefonuna gönderilecek geçici sms şifresi ile mobil bankacılık uygulamasına giriş yapılabilir. Ardından Sağlam Nakit Kart başvurusunda bulunabilir.

Başa dön tuşu