Finans

Ankara ve İstanbul’da kaçırılmayacak satılık dükkan fırsatları! 126 metrekarelik dükkan sadece 315 bin TL!

Hem dijital bankacılıkta hem de kendi bünyesinde hizmet vermeye devam eden QNB Finansbank, artan gayrimenkul fiyatlarına karşın tüketicilerin ve yatırımcıların yanlarında yer aldı. Banka, Ankara ve İstanbul illerinde uygun fiyatlı satılık dükkan ilanları yayınladı. İşte QNB Finansbank tarafından yayınlanmış olan ilanlara ilişkin ayrıntılar…

Ekonomi piyasalarının yukarı yönlü hareketleri sebebi ile zamlanan gayrimenkul fiyatları, özellikle büyük illerde satışa sunulan gayrimenkullere ulaşılmasını nerede ise imkansız hale getirdi. Yeni dönemde kendi gayrimenkulüne sahip olmanın planlarını yapan tüketiciler, karşılaştıkları fiyatlar karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

Hayalleri kırılan tüketiciler için yeni bir duyuru yayınlayan QNB Finansbank, Ankara ve İstanbul illerinde piyasanın oldukça altında gayrimenkul satışına başladığını bildir.

QNB FİNANSBANK’TAN İSTANBUL SANCAKTEPE’DE SATILIK DÜKKAN İLANI!

QNB Finansbank’ın Intengo platformu aracılığı ile satışa sunmuş olduğu birinci dükkanın İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde olduğu öğrenildi. Mevlana Mahallesi’nde bulunan 205 metrekarelik dükkanı satışa çıkaran banka, ihale başlangıç fiyatını 1 milyon 800 bin TL olarak açıkladı. QNB Finansbank, Sancaktepe’de bulunan dükkanın ihalesine katılabilmek için yatırılması gereken katılım bedelini 90 bin TL olarak bildirdi.

QNB FİNANSBANK’TAN ANKARA MAMAK’TA SATILIK DÜKKAN İLANI!

QNB Finansbank’ın Intengo platformu aracılığı ile satışa sunmuş olduğu ikinci dükkanın Ankara ilinin Mamak ilçesinde olduğu öğrenildi. Cengizhan Mahallesi’nde bulunan 126 metrekarelik dükkanı satışa çıkaran banka, ihale başlangıç fiyatını 315 bin TL olarak açıkladı. QNB Finansbank, Mamak’ta bulunan dükkanın ihalesine katılabilmek için yatırılması gereken katılım bedelini 15 bin 750 TL olarak bildirdi.

QNB FİNANSBANK’TAN ANKARA POLATLI’DA SATILIK DÜKKAN İLANI!

QNB Finansbank’ın Intengo platformu aracılığı ile satışa sunmuş olduğu üçüncü dükkanın da Ankara’da bulunduğu ancak bu sefer ilçenin Polatlı olduğu öğrenildi. Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan 64 metrekarelik dükkanı satışa çıkaran banka, ihale başlangıç fiyatını 185 bin TL olarak açıkladı. QNB Finansbank, 64 metrekarelik dükkanın ihalesine katılabilmek için yatırılması gereken katılım bedelini 9 bin 250 TL olarak bildirdi.

Başa dön tuşu