Milyonlarca emekli bayram edecek Milyonlarca emekli bayram edecek

Türkiye bankacılık sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri ile adından söz ettiren Fibabanka yeni bir kampanyaya imza attı. Bankanın resmi web sitesinde yer alan duyuruya göre aralık ayına özel avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı. Acil nakit arayanlar, borcunu ertelemeden ödemek isteyenler ve çeşitli ihtiyaçlarını hemen karşılamayı düşünenler için Fibabanka ihtiyaç kredisi öne çıkıyor. 

Fibabanka’dan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi 

Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyasında yüzde 1.92 faiz oranı ve uygun ödeme koşulları sunuluyor. Fibabanka ihtiyaç kredisine başvuru yapan vatandaşlar cazip faiz oranları sayesinde ihtiyaçlarına ertelemeden kolayca sahip olabiliyor. Bankanın resmi web sitesindeki duyuruda Fibabanka ihtiyaç kredisi güncel faiz oranı yüzde 1.92 olarak açıklandı. Bu kampanyaya göre müşteriler 130 bin TL’ye kadar kredi başvurularında avantajlı faiz oranlarını kullanabilecekler. 

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Hesaplama 

fibabanka-yuzde-192-avantajli-faiz-oraniyla-kredi-veriyor-iste-fibabanka-ihtiyac-kredisi-hesap

Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Fibabanka’nın ihtiyaç kredisi kampanyasına büyük ilgi gösteriliyor. Vatandaşlar düşük faiz oranı ve esnek ödeme seçeneklerinden yararlanarak avantajlı ihtiyaç kredisine kolaylıkla ulaşabiliyor. Fibabanka müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyasında maksimum çekilebilecek limit 130 bin TL olarak belirlendi. Fibabanka ihtiyaç kredisinde maksimum vade seçeneği ise 12 ayla sınırlandırıldı.

Bu koşullar altında Fibabanka’dan maksimum limitli ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler 130 bin TL’lik kredi başvurusunda bulunabilecek. Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyasında aralık ayına özel avantajlı faiz oranı yüzde 1.92 olarak belirlendi. Bu faiz oranı ve 12 ay vade seçeneğiyle kredi çekmek isteyen bir kullanıcı aylık 12.586 TL taksit ödeyerek krediden yararlanabilir. 

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı 

Fibabanka’nın müşterileri bankanın sunduğu online kanalları kullanarak anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Kredi maliyet tablosuna göre 130 bin TL ihtiyaç kredisi çeken bir kişi toplamda 151.042 TL geri ödeme yaparken vergiler dahil 715 TL dosya masrafıyla karşılaşıyor.