Ana Sayfa SPOR Fenerbahçe Alper Potuk Kararını Verdi

Fenerbahçe Alper Potuk Kararını Verdi

15
0
Paylaş

Fenerbahçe takımında oyuncuların ayrıldıkları devam ediyor. takımdan ayrılması gündemde olan 28 yaşındaki Alper Potuk takımda kalacak.

Fenerbahçe Yönetimi Mehmet topalla geçtiğimiz günlerde yolları ayırmıştı. Alper Potuk ile yolları ayırmak için 28 yaşındaki futbolcunun menajeri ile görüşme gerçekleştiren Fenerbahçe yönetimi sözleşmesini karşılıklı olarak fesh etmek istemeyen Alper Potuk ile yola devam etme kararı aldı.

Çok sayıda Fenerbahçe taraftarı Alper Potuk’un takımda kalmasını protesto etti. sivasspor’un Alper Potuk’a ilgisi daha önce de vardı. Rıza Çalımbay Alper’e ilgimiz var ancak kendisinin Fenerbahçe’den ayrılmak istemediğini söyledi. Alper Potuk 2013-2014 sezonunda Eskişehir’den Fenerbahçe’ye 6 milyon Euro bedelle transfer olmuştu.

Fenerbahçe Alper Potuk transferinde de tıpkı Mehmet Topal da olduğu gibi karşılıklı anlaşarak sözleşme feshi etmek istiyordu. ancak Alper Potuk kulüpteki alacaklarını bırakmak istemiyor bu yüzden Fenerbahçe Yönetimi Alper Potuk’un takımda kalmasına karar verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here