Ana Sayfa SPOR Felipo Melo, Yıldırım Demirören Hakkında Olay Paylaşımda Bulundu

Felipo Melo, Yıldırım Demirören Hakkında Olay Paylaşımda Bulundu

Felipe Melo Yıldırım Demirören hakkında çok konuşulacak bir paylaşım yaptı.

6
0
Paylaş

Ülkemizde Galatasaray’da forma giymiş olan Felipe Melo, TFF Başkanı olan Yıldırım Demirören’in istifa etmesinden sonra çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Felipe Melo bu noktada Instagram hesabından gerçekleştirmiş olduğu paylaşımında Yıldırım Demirören’e yönelik olarak Türk futbolunun kanseri istifa etti paylaşımında bulundu.

Felipe Melo, sarı kırmızılı ekipte forma giydiği süre içerisinde taraftarın sevgilisi haline gelmeyi başarmış bir oyuncuyu. O günden sonra ülkemizde de sık sık gelişmeleri takip eden Melo, TFF başkanı Demirören’in istifa etmesinin ardından kendi sosyal medya hesabında bu konu hakkında paylaşımda bulundu.

Melo, popüler sosyal medya ağı olan Instagram üzerinden yapmış olduğu Türkçe paylaşımında açıklamasına, Tanrıya şükürler olsun ki Türk futbolunun kanseri istifa etti dedi.

Türkiye Futbol Federayonu’nda başkanlık görevinde yer alan Yıldırım Demirören, 22 Şubat 2012 yılından bu zamana kadar sürdürmü olduğu Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı görevinden İDDAA ve misli Demirören Holding’in bünyesine katılmasından sonra ve gerekli sözleşme fesihlerinin devir işlemlerinin yasal bir şekilde tamamlanmasının ardından istifa etti. Demirören yapmış olduğu açıklamasında bu zamana kadar gurur ve şerefle yerine getirmiş olduğu bu milli görevden hem ülkemizde hem de dünya kamuoyunda herhangi bir tartışma yaratmamak için ve gölge düşürülmemesi için bu kararı aldığını belirtti. Bu şekilde istifasını ifade eden Demirören’in yerine geçici süreliğine vekaleten Hüsnü Güreli geldi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here