Ana Sayfa SPOR Fatih Terim Derbi Maçında Hakemi Hedef Aldı

Fatih Terim Derbi Maçında Hakemi Hedef Aldı

Fatih Terim basın toplantısında çok sinirliydi.

10
0
Paylaş

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim tartışmalı bir şekilde yedikleri gol öncesinde hata olduğunu dile getirdi. Basın toplantısında açıklamalar yapan Fatih Terim hakeme “sen o faulü vermek zorundasın. VAR gideceksin Bülent Yıldırım Sen çağıracaksın Mehmet Topal’ın pozisyonu söyleyeceksiniz. Korkuyorsanız kesinlikle bu işi yapmayın. Bu şekilde olmaz.”

Galatasaray dün akşam Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe’nin konuğu oldu 1-1 biten maçın ardından Fatih Terim açıklamalar yaptı. Hakem Ali Palabıyık ve özellikle VAR koltuğunda oturan Bülent Yıldırım’a sinirli olan Terim “oldukça enteresan şeyler oluyor kelimeleri seçerek konuşmak istiyorum ancak faul vermemek ya da VAR’A çağırmamak nasıl bir sistemin sonucudur. Mehmet Topal’ın pozisyonunu söylememek çok açık ki korkuyorlar. Eğer korkuyorsanız bu işi yapmayın açıklamalarını yaptı.”

Fatih Terim açıklamaları devamında kazanmak zorunda oldukları bir maçı kazanamadıklarını ve rakip 10 kişi iken oyunun tamamen hakim olduklarını ancak pozisyon bulmakta zorlandıklarını dile getirdi.

Fenerbahçe 9 kişi kalabilirdi. Yaşadığımız bir anlık aşırı güven ve konsantrasyon bozukluğu nedeniyle golü yedik. Rahat kazanacağımız bir maçta berabere bitirdik deneyimli teknik adam herhangi bir şey söylersem ceza yiyeceğim herkes konuşuyor ancak olumlu olan bir şey yok olan Galatasaray’a hep bizi oluyor o yüzden bunlara fırsat vermek istemiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here