EYT'de yoğun başvuru sonrası E-devlet sistemleri çöktü - Türkiye'de bugün EYT yasası Resmi Gazete'de yayınlanırken emeklilik başvuruları için de e-devlet sistemleri üzerinde yoğunluk yaşanıyor. Yaşanan yoğunluklar sonrasında e-devlet giirş kapısı çökerken vatandaşlar da emeklilik başvurularını yapmak isterken; Gelir, Aylık, Ödenek Talep Belgesinin Verilmesi adresine gitti. Bu adrese giden vatandaşlar, "Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı" uyarısı ile karşılaştı.

Gerçekleşen problem sonrasında ise vatandaşlar e-devlet kapısında bu aşamalardan ileri adım atamazken başvur kısımlarına da tıklandığında vatandaşların karşılarına da yaşanan teknik aksaklıkar sebebiyle işlemler tamamlanamadı uyarıları gelmeye devam ediyor. Bu uyarılar sonrasında da vatandaşların e-devlet giriş kapısını ne zaman açılacağı araştırmaları da devam ediyor.

E-DEVLET ÇÖKTÜ MÜ?

Bu fiyat stok yaptırır! Finish Bulaşık Makinesi Tableti Hepsi 1 Arada 50'li 29.95 TL'ye en ucuz A101'de Bu fiyat stok yaptırır! Finish Bulaşık Makinesi Tableti Hepsi 1 Arada 50'li 29.95 TL'ye en ucuz A101'de

Türkiye'de e-devlet kapısında yaşanan problemler sebebiyle vatandaşlar işlemlerini tamamlayamıyor. Emeklilik başvuruları yaparken hatalar ile karşılaşan vatandaşlar bu süreçte de çözülmesini beklemeye başladı.

E-devlet sistemlerinde ki problemler yoğunluk sebebiyle zaman zaman hata verirken vatandaşların sık sık denemesi gerektiği ve problemler giderildiğinde ise başvuru formlarını gönderebileceği belirtildi.