Milyonlarca vatandaşı kara kara düşünmeye en çok iten şeylerden birisi de mutfak tüpü fiyatları oluyor. Yeni yılın gelmesinin ardından zamlanan mutfak tüpü fiyatları vatandaşların cebinin dara girmesine neden olurken vatandaşların 'bitecek' korkusu ile baktığı mutfak tüpünde dev kampanya duyurusu yapıldı. Mutfak tüpü kampanyası oldukça dikkat çekerken kampanya bitimine sadece 3 günün kaldığı belirtildi. 

İPRAGAZ'DAN TÜP KAMPANYASI DUYURULDU!

İpragaz tarafından ''Ev ekonomisine büyük destek'' şeklinde duyurulan kampanyanın detayları oldukça merak edildi. Tüp kampanyasının detayları merak edilirken kampanyanın sona ermesine sadece 3 gün kaldı. Tukcell ile ortak düzenlenen kampanya duyurusu milyonlarca kişinin dikkatine çekti. Kampanya ''Ev ekonomisine büyük destek! İpragaz'dan Turkcell Bizce kullanıcılarına büyük avantaj!'' ifadesi ile duyuruldu. 

TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı! TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Tüp fiyatları vatandaşların cebini en çok yakan giderlerden biri haline dönerken İpragaz tarafından Turkcell hat sahibi vatandaşlara özel kampanya duyurusu oldukça dikkat çekti. Kampanyanın detayları İpragaz resmi internet sitesinde yer aldı. Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların Turkcell Bizce uygulamasını indirerek “şifre al” butonunu tıklayarak ya da SMS ile IPRAGAZ yazıp 2263’e göndererek şifre almaları, hemen ardından ise sipariş sırasında hat numarası ile birlikte bayiye söylemeleri gerektiği belirtildi. 

SADECE 3 GÜN KALDI!

İpragaz resmi internet sitesi üzerinde yer alan kampanya detaylarında şu ifadeler yer aldı;

  • Kampanyadan yararlanmak için, Turkcell Bizce uygulamasında “şifre al” butonunu tıklayarak ya da SMS ile IPRAGAZ yazıp 2263’e göndererek alacağınız şifrenin, sipariş sırasında hat numarası ile birlikte bayiye söylenmesi yeterlidir. Kampanya, 12 kg’lık ev tüplerinde ve kampanyaya katılan bayilerde 28 Şubat 2023 saat 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan iş yeri aboneleri yararlanamaz.
  • Bir hat kampanyadan 45 gün içinde bir kez yararlanabilir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya aylık 100.000 katılım ile sınırlıdır. 
  • Müşterilerimizin kendi iradeleriyle şirketimize veya bayilerimize sunmuş oldukları bilgiler, müşterilerimize hizmet verebilmek amacıyla Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uyumlu olarak işlenmektedir. 

Gerekli şartları yerine getirerek kampanyaya katılım sağlayan vatandaşlar için 12 kg'lık ev tüplerini 320 TL'ye denk geliyor.