Bankalar müşterilerini memnun etmek amacıyla kampanyalar düzenlemeye devam ederken özellikle de otomatik ödeme talimatı veren müşterilere sağlanan kampanya ve fırsatların ardı arkası kesilmiyor. Şubat sonuna yaklaşmamızla birlikte bankaların müşterileri için düzenlediği kampanyaların duyurusu yapılmaya devam ederken kampanyanın detayları oldukça merak edildi. Eve faturası gelen milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren kampanyanın duyurusu oldukça dikkat çekti. 

Sizlerde eve her ay düzenli şekilde elektrik, su, doğalgaz, internet faturası ödeyenlersenseniz o halde bu kampanya sizleri ilgilendiriyor olabilir. Milyonlarca vatandaşı kapsayan kampanya eve faturası gelen vatandaşları yakından ilgilendirirken kampanya katılım şartları merak uyandırmaya başladı. Akbank tarafından müşterilerine özel düzenlenen kampanyanın detayları araştırılmaya başlanırken Axess kartı olan vatandaşları kapsayan kampanyanın detayları açıklandı.

TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı! TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

AKBANK KAZANDIRAN KAMPANYASINI DUYURDU!

Akbank tarafından müşterilerine özel düzenlenen kampanya dahilinde Axess kartı olan vatandaşları kapsayan bir kampanyanın duyurusu yer aldı. Resmi internet sitesi yer alan kampanyanın detayları verilirken şubat ayında geçerli kampanyanın otomatik ödeme talimatı veren vatandaşlara 150 TL chip para kazandıracağı duyuruldu.

axess-fatura-talimati-6dIv

ÖDEME TALİMATI VERENE CHİP PARA VERİLECEK!

Resmi internet sitesi üzerinden kampanya duyurusunun detaylarına yer veren Akbank kampanya duyurusunda şu ifadeleri kullandı;

"Axess ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızdan 150 TL’ ye varan chip-para kazanabilirsiniz! Şubat ayında vereceğiniz tüm yeni fatura talimatlarınız için, FATURAC yazıp 4566’ya gönderin, 1 veya 2 yeni fatura için 25 TL, 3 veya 4 yeni fatura için 75 TL, 5 veya daha fazla yeni fatura için 150 TL chip-para kazanma fırsatı yakalayın! Talimatlarınızı Akbank Mobil ve Akbank İnternet, 444 25 25 Akbank Müşteri İletişim Merkezi veya Akbank Şubelerinden verebilirsiniz" 

Daha fazla banka kampanyasından anında haberdar olmak için isbilgisi.com haber sitesi bildirimlerini açmayı unutmayınız.