Hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler için bankalardan cazip konut kredisi teklifleri gelmeye devam ediyor. Uzun vade, düşük taksit seçenekleri ve ev almak isteyenlerin bütçelerine uygun geri ödeme planları ile konut satın alımlarını kolaylaştıran kredi çözümleri sunuluyor. 

Odeabank tarafından duyurulan konut kredisi seçenekleri arasında Odea Mortgage, İndirimli Mortgage, Ödeme Planını Kendin Belirle Mortgage, Merdiven Mortgage, Trasfer Mortgage, Ara Ödemeli Mortgage, Masraflar Dahil Konut Kredisi, Yurtdışı Yerleşiklere Mortgage ve Ev Değiştirenlere Mortgage seçenekleri yer alıyor. 

İNDİRİMLİ MORTGAGE KONUT KREDİSİ FIRSATI DEVAM EDİYOR!

ev-sahibi-olmak-icin-bu-son-sans-olabilir-odeabank-indirimli-mortgage-konut-kredisini-duyurdu (2)

Odeabank tarafından duyurulan avantajlı konut kredisi kampanyaları kapsamında İndirimli Mortgage cazip oranlarıyla dikkat çekiyor. Söz konusu krediden yararlanmak isteyenler kredi kullanımı sırasında ek komisyon ödeyerek faiz oranlarını ve taksit tutarlarını düşürme seçeneklerinden yararlanabiliyor. 

Uzun vade, düşük taksit seçenekleri ve bütçeye uygun geri ödeme planları ile konut alımlarında önemli çözümler sağlanıyor. Ev sahibi olmak, yeni eve taşınmak ya da yatırım amacıyla alınacak tüm konutlar için İndirimli Mortgage kredisi kullanılabiliyor. 

ÖDEME PLANINIZI KENDİNZİ BELİRLEYİN!

Odeabank’ın avantajlı konut kredileri arasında ayrıca Ödeme Planını Kendin Belirle Mortgage çözümleriyle ayrıcalıklı çözümler sunuluyor. Bütçenize uygun şekilde geri ödemelerinizi kendiniz belirleyerek, ödemek istediğiniz taksit tutarını gelir planınıza göre ayarlama imkanından yararlanabilirsiniz. Bu sayede taksit ödemelerini de rahatça gerçekleştirmeniz mümkündür. 

ODEABANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

Milyonlarca emekli bayram edecek Milyonlarca emekli bayram edecek

Odeabank avantajlı konut kredisi fırsatlarından yararlanmak isteyenler için avantajlı oranlar sunulacak. Bu kapsamda 120 ay vade ve 100.000 TL konut kredisi için yapılan örnek hesaplamada yüzde 3,4 faiz oranları ile kredi veriliyor. 

Aylık 3.462 TL taksit tutarı ile Odeabank’ın avantajlı konut kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler rahatça geri ödemelerini yapabilecekler. Ayrıca diledikleri konut kredisi türüyle gelir durumuna göre vatandaşların ödeme planlarını belirlemesi mümkündür. Artan konut fiyatları sonrasında Odeabank’tan avantajlı geri ödeme seçenekleri duyurulmaya devam ediyor.