Ev Almak İsteyenlere Güzel Haber! Yapı Kredi Konut Kredi Faizini 0.89'a Düşürdü! Yapı Kredi Konut Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Koronavirüs salgını ile mücadelede elini taşın altına koyan ve desteğini vatandaşlardan yana kullanan bankalardan birisi de Yapı Kredi oldu. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar için tam zamanı olduğu belirtildi. Konut kredi faizlerini çeken Yapı Kredi ödeme kolaylıkları ile birlikte kolay seçenekler sunuyor.

KREDİ 20.04.2020 - 16:50 20.04.2020 - 16:50

Bankalar tarafından konut kredisi faiz oranları yeniden düzenleniyor. Yapı Kredi tarafından yapılan yeni bir düzenleme sonrasında konut kredisi alacak vatandaşlara müjdeli haber verildi. Küresel bir salgın tehlikesiyle mücadele ettiğimiz son günlerde elini taşın altına sokan bankalardan birisi de Yap Kredi oldu. Ev sahibi olmak isteyen ancak yüksek faiz oranlarından şikayet eden vatandaşlar için yeni bir fırsat sunuldu.

Yapı Kredi tarafından yapılan yeni düzenleme sonrasında konut kredisi faizi yüzde 0.89 olarak belirlendi. Krizi fırsata çevirmek isteyen vatandaşlar için konut almanın tam zamanı olduğu belirlendi. Salgın döneminde duran şantiyeler ve virüs korkusu nedeniyle yavaşlayan satışlar sebebiyle ev fiyatlarında meydana gelen düşüşle birlikte pek çok kişiye ev alma fırsatı sunuluyor.

Kredi Üst Limiti Bulunmuyor!

Konut kredisi faiz oranı yüzde 0.89 seviyelerine çekilmişken, kredi üst limitinin de bulunmadığı belirtildi. Tüm vatandaşlar 120 aya kadar olan vade seçenekleriyle yüzde 0.89 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler.

Yapı Kredi müşterileri için farklı ödeme seçenekleri sunabilecek. Her müşterinin ödeme gücüne göre farklı vade ve ödeme seçenekleri ile özel bir ödeme planı hazırlanabilecek. Başvurular için banka şubeleri, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden başvuru formu ile krediye ulaşmak mümkün. 

isbilgisi.com