Yapı Kredi Bankası, esnaf ve KOBİ müşterilerinin birçok ihtiyacına yönelik finansman destekleri vermeye devam ediyor. 2022 yılının son günlerinde de devam eden finansman seçenekleriyle birçok işletmenin nakit sıkıntılarının çözüme kavuşturulması hedefleniyor. 

İşletme sermayesi, makine yatırımı, ofis ekipmanları, fuar ve sergi faaliyetleri gibi çeşitli konularda işletmelerin ihtiyacı olacak finansman destekleri bu krediler kapsamında sağlanacak. Ticari faaliyetlerinin aksamamasına yönelik işletmelere sağlanan tüm krediler avantajlı oranları ve esnek geri ödeme seçenekleri de sunuyor. 

6 AYA VARAN ÖEMESİZ DÖNEM FIRSATI!

Yapı Kredi’nin nakdi destek kredileri kapsamında sunduğu finansman seçenekleriyle işletmelerin destek alması sağlanıyor. Bu kapsamda esnaf ve KOBİ’ler için sunulan kredilerin her biri için farklı oranlar ve limitlerin yanı sıra farklı geri ödeme seçenekleri de sunuluyor. İhtiyaçlarına yönelik uygun kredi destek paketini seçerek işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanmaktadır. 

Yapı Kredi Bankası tarafından kredi uygulamalarında geçerli teminatlar kapsamında 36 aya varan vadelerle geri ödemeler yapılabiliyor. Bu kapsamda Eşit taksitler halinde, ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir ya da 6 aya varan ödemesiz dönem seçenekleriyle nakit destek kredileri sunulacak. 

ÜST LİMİT ŞARTI ARANMIYOR 

esnaf-ve-kobilere-yapi-krediden-nakit-destek-kredisi-veriliyor-6-aya-kadar-odemesiz-donem-firs

Nakit destek kredisinde esnek ödeme seçeneklerinin yanı sıra işletmelerin finansman ihtiyaçları için ayrıca üst limit de bulunmamaktadır. Bu sayede işletmelerin dilediği miktarda krediyi en uygun oranlar üzerinden kullanmaları sağlanmaktadır. Avantajlı faiz oranları ve geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak işletmelerin pek çok ihtiyacının karşılaması sağlanabilmektedir. 

İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor

Ofis ekipmanlarından makine yatırımına, fuar ve sergi faaliyetlerinden işletme sermayelerine kadar esnaf ve KOBİ’ler için Yapı Kredi Bankası tarafından nakdi destek kredileriyle birçok avantaj sunuluyor. Ayrıca KOBİ ve esnafların Yapı Kredi Bankası müşterisi olmasıyla elde edecekleri birçok ayrıcalıklı bankacılık fırsatları da devam ediyor. 6 aya kadar erteleme seçenekleriyle kredilerden tüm işletmelerin yararlanması hedefleniyor.