Ana Sayfa GÜNDEM Eskeşehir’de ‘Damsız Girilmez’ Çatışması

Eskeşehir’de ‘Damsız Girilmez’ Çatışması

Eskişehir de para alınmayan 3 kişi olay çıkardı. Güvenlik görevlileri tartışan 3 kişi silah çekerek 2 kişinin yaralanmasına neden oldu.

11
0
Paylaş

Eskişehir’de bara girmek isteyen 3 kişi güvenlik görevlilerinin damsız girilmez sözlerinin ardından tartışma çıkarmaya başladı. Bara giremeyeceklerini anlayan 3 kişi güvenlik görevlilerine sözlü sataşmaya başladı. Aralarından bir tanesi silahını çıkararak güvenlik görevlisine ve o anda dışarıda bulunan başka bir kişiye ateş açtı şüpheliler polisin başlatmış olduğu operasyonla yakalandılar.

İranlı Bir Turistte Yaralandı

Olay Eskibağlar Mahallesi Gençlik Merkezi Sokak üzerinde yaşandı gece 02 30 sularında meydana gelen olay sokakta bulunan 3 kişi bara girmek isterken güvenlik görevlileri ile damsız giriş olmadığını söylemeleri üzerine tartışma çıktı. Görevliler ve şüpheliler arasında çıkan tartışmanın sonucunda şüphelilerden bir tanesi silahını çıkartarak ateşi açtı. 5 el ateş açan şüpheli bar kapısından çıkan müşterilerden İran uyruklu birisini bacağından yararları ve daha sonra olay yerinden kaçtı. Olayın ardından bölgeye çok sayıda polis ekipleri ve 112 ambulans ekipleri sevk edildi. Yaralılara ilk müdahale olay yerinde gerçekleşti. Yaralılardan bir tanesi Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Diğeri ise Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

Polis kaçan şüpheliler hakkında geniş çaplı soruşturma başlattı ve araştırmalar kısa sürede etkisini gösterdi. Kaçan 3 şahıs kısa süre içerisinde yakalandı polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Yaralıların ise hayati tehlikesi bulunmuyor. Olay ve çıkaran ve 2 kişiyi yaralayan 3 kişiyi yaralayan şahısların durumuna ise savcı karar verecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here