Ana Sayfa GÜNDEM Eşini ve Oğlunu Öldürdü İntihar Etti

Eşini ve Oğlunu Öldürdü İntihar Etti

Tunceli'de jandarma uzman çavuş olarak görev yapan şahıs eşini ve çocuğunu öldürüp intihar etti.

7
0
Paylaş

Tunceli asker önce eşini ve oğlunu öldürdü ardından kendisi intihar etti.  35 yaşındaki Hüseyin Bektaş henüz nedeni belli olmayan bir sebeple ailesini katletti. Hüseyin Bektaş (35), eşi Sibel ve oğlu Doruk’u (8) öldürdü. Beylik tabancasıyla ailesini yok eden asker intihar etti.

Tunceli’de jandarma uzman çavuş olarak görev yapan Hüseyin Bektaş eşi Sibel ve oğlunu vurarak öldürdü. 8 yaşındaki oğlu doğru ve eşini acımadan tabanca ile öldüren uzman çavuş intihar etti. Feci olay akşam saatlerinde yaşandı. Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Bektaş, henüz belli olmayan bir nedenden dolayı eşini ve çocuğunu öldürdü ve ardından kendisi de intihar etti. Evindeki beylik tabancasıyla önce eşini ardından 8 yaşındaki oğlunu öldüren başçavuş aynı silahla kendi hayatına da son verdi.

Silah seslerinin ardından çevredekiler eve gitti. Evde 3 cansız beden vardı. Hüseyin Bektaş ile eşi Sibel ve oğlu Doruk’un cansız bedeni evin içerisindeydi. 3 cesette Cumhuriyet Savcısı’nın incelemesinin ardından otopsi için morga kaldırılacak. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Yapılacak adli tıp raporundan sonra cenazeler defnedilmek için ailelere verilecek.

Tunceli’de jandarma uzman çavuş olarak görev yapan Hüseyin Bektaş’ın neden böyle bir olaya kalkıştığı ise bilinmiyor. Psikolojik sorunları olabileceği düşünülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here