Ana Sayfa GÜNDEM Eşini Öldüren Kişiden Şikayetçi Olmadı

Eşini Öldüren Kişiden Şikayetçi Olmadı

İzmir de kendisini taciz eden eniştesini öldüren kadın hakim karşısına çıktı.

8
0
Paylaş

Kendisini çocuk yaşlardan beri taciz ettiğini iddia eden eniştesini pompalı tüfekle vurarak öldürdü. Erdal Demirsoy’un eşi ise kocasını öldürdüğü için kız kardeşinden herhangi bir şekilde şikayetçi olmadı.

İzmir Gaziemir’de 7 yıl çalıştığı okulun bahçesinde ablasının eşini pompalı tüfekle vuran Şengül Güven ilk defa hakim karşısına çıktı. İzmir 10 ağır ceza mahkemesindeki duruşmaya tutuklu olan Şengül Güven Erdal Demirsoy’un eşi N.D. çocukları Y.D. ve Y.E. ile taraf avukatları katıldı. Mahkemede vermiş olduğu ifade “eniştesinin kendisini çocukluğundan bu yana taciz ettiğini söyleyen Şengül gibi okula gidip gelirken de önümü kesip bazen beni rahatsız ediyordu.

Kendimi ondan uzaklaştırdım evlendikten sonra evime gidip gelmeye başladım. Bana ablan evde yok. Bize gel tarzından bir şeyler söylüyordu. Cinsel birliktelik teklif ediyordu. Ben de kabul etmiyordum. Bu olaylar uzun yıllardır devam ediyordu beni ölümle tehdit etmeye başladı.”

“Okula tüfekle gittiğini itiraf eden Şengül Güven tüfeği depoya sakladım. Okulun camından eniştemin geldiğini gördüm tüfeği alarak bahçeye doğru indim. Amacım sadece onu korkutmaktı. Tüfeği ona doğrulttum. Elinde beze sarılı bir şey vardı tabanca olacağını düşündüm. Durdum ve merdivenden yere doğru ateş ettim sonra iki kez daha ateş ettim. Elime ilk defa tüfek aldım vurduğumu bile fark etmedim eniştem birkaç adım atarak yere yığıldı daha sonrasını da tüfeği alıp karakola teslim olmaya gittim.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here