Erzurum Evde Ek İş İlanları İle Evden Para Kazanma Yöntemleri

Erzurum'da evde ek iş imkanı sunan firmalar oltu taşı tesbih, bakır işçiliğiyle yapılmış hediyelik eşyalar ve yöresel kumaşlardan yapılan giysilerle ilgili evde ek iş ilanı veren firmalardır. Erzurum'da evde ek iş veren firmaların istedikleri işlerden bazıları şöyle sıralanmaktadır...

EVDE EK İŞ İMKANLARI 10.08.2020 - 12:03 10.08.2020 - 12:03

Erzurum'da evde ek iş imkanı sunan firmalar oltu taşı tesbih, bakır işçiliğiyle yapılmış hediyelik eşyalar ve yöresel kumaşlardan yapılan giysilerle ilgili evde ek iş ilanı veren firmalardır. Erzurum'da evde ek iş veren firmaların istedikleri işlerden bazıları şöyle sıralanmaktadır:

 • Oltu taşı tesbih dizimi
 • Yöresel yemek yapımı
 • Bardak paketleme
 • Ataç paketleme
 • Hediyelik ürünler hazırlama
 • Boncuk paketleme
 • Nikah şekeri, kına paketleme
 • Davetiye katlama ve paketleme
 • Galoş paketleme

Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük ve gelişmiş şehri olan Erzurum'da nüfusun büyük çoğunluğu memur ve öğrenciler oluşturmaktadır. Tarım ve hayvancılığa dayalı ekonomisi olan Erzurum'da yöresel ürünlerle de adını tüm dünyaya duyurmuş bir şehirdir. Bu ürünleri üreten ve pazarlamasını yapan firmalar tarafından evlere iş verilir.

Oltu taşı tespih yapımı ile meşhur Erzurum'da gelen talepleri karşılamakta zorlanan firmalar evde iş ilanları vererek özellikle tesbih dizimi ile ilgili işler yaptırmaktadırlar. Erzurum'da Taşhan adı ile bilinen büyük bir çarşı içerisinde faaliyet gösteren oltu taşı tesbih üreten ve satan firmalar evlere iş veren firmalardır.

Erzurum'da Yöresel Yemekler Yaptıran Firmalar Hangileridir?

Erzurum, yöresel yemekler noktasında zengin çeşide sahip illerden biridir. Cağ kebabı, kadayıf dolması, lahana ve yaprak sarması, su böreği, kete gibi zahmetli ve emek isteyen yöresel yemekler kentin kültürünü yansıtan önemli yemeklerdir. Bu sebeple birçok otel, restoran, kafe ve lokanta müşterilerine bu yemekleri sunmak için evde bu yemekleri yaptırmaktadırlar. Kış sezonunda yoğun bir turist ağırlayan oteller ilanlar vererek evde iş imkanı sunmaktadırlar. Erzurum'da yöresel yemek yaptıran firmalar özellikle şu yemekleri talep etmektedirler:

 • Kadayıf dolması
 • Su böreği
 • Mantı
 • İçli köfte
 • Yaprak ve lahana sarması
 • Kete

Erzurum'da Hangi Firmalar Evlere İş Verir?

Erzurum'da eve iş veren firmalar düğün sezonlarında daha çok organizasyon firmalarından oluşmaktadır. Önemli bir düğün pazarı olan Erzurum'da hem hediyelik ve çeyizlik eşyaların hazırlanması hem de söz, nişan, kına, düğün organizasyonlarında kullanılan kına, nikah şekeri, kuruyemiş gibi ürünlerin paketlenmesinde firmalar evlere ek iş vermektedir. Organizasyon firmaları çalıştıkları matbaalarla birlikte davetiye katlama ve paketleme işleri ile ilgilide evde iş ilanları yayınalamaktadırlar.

Erzurum'da Evde Paketleme İşi İlanları

Erzurum'da evde yapılacak işler içerisinde en büyük pay paketleme işlerindedir. Firmalar aldıkları yoğun siparişlerde paketleme işlemlerini genellikle evlerde yaptırmaktadırlar. Kuruyemiş, Erzurum'un özel şekeri olan sert beyaz şeker, kına, çeşitli şekerlemeler, ataç, galoş, bardak, boncuk paketleme ile ilgili işler, bu alanda faaliyet gösteren firmalar tarafından ilan edilmektedir.

Firmalar genel olarak paketleme yapılacak ürünleri evlerinize getirir, iş bitiminde yine teslim almak için kendileri gelir. Bu açıdan da oldukça avantajlı olan evde ek iş, yapılarak gelir elde edilebilmektedir. Firmaların verdikleri ilanları takip ederek veya yapmak istediğiniz işle ilgili firmalarla bağlantı kurarak evde iş yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Erzurum'da Evde Oltu Taşı Tesbih Dizimi Nasıl Yapılır?

Erzurum kültüründe önemli bir yeri olan Oltu taşı tesbihler, tüm dünyaya ve Türkiye'nin birçok bölgesine gönderilen oludukça önemli bir üründür. Evlere iş veren fabrikalar dışında yoğun sipariş alan firmalar tesbih dizimleri için evlere iş vermektedir. Erzurum Yakutiye ve Palandöken gibi merkez ilçelerinde bulunan birçok tesbih üretim ve satış firması evde ek iş ilanı yayınlayarak tesbih dizim işi yaptırmaktadır. Bütçenize katkı sunmak ve gelir elde etmek istiyorsanız evde iş yaptıran firmalar ile iletişime geçerek evden tesbih dizim işleri yapabilirsiniz.

isbilgisi.com