Enpara'dan 60.000 TL'ye Kadar 60 Ay Vadeli, Uygun Faizli Masrafsız Kredi!

Türkiye'nin öncü dijital banklarından olan Enpara, müşterilerine masrafsız kredi kullandırmasıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Enpara tarafından yapılan son kampanyaya göre 60.000 TL'ye kadar 60 ay vade seçeneği ile bireysel ihtiyaç kredisi veriliyor. Enpara bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranı kademeli olarak değişiklik gösteriyor. Enpara bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

KREDİ 27.05.2020 - 17:38 27.05.2020 - 17:38

Türkiye'de koronavirüs nedeniyle meydana gelen olumsuz ekonomik ortamdan kaynaklanan sebeplerden dolayı vatandaşların maddi kaynak ihtiyaçları her zamankinden çok daha fazla bir boyuta ulaştı. Devlet destekleri alabilen vatandaşlar borçlarını ötelerken bu detskelerden faydalanamayan vatandaşlar ise bankalardan kredi kullanma yolunu tercih etmeye başladılar.

En uygun faizle kredi veren bankalar hakkında araştırma yapan vatandaşların karşısına Türkiye'nin öncü dijital bankalarından Enpara çıkıyor. Cazip seçenekler ve masrafsız kredi nedeniyle Enpara en çok kredi veren bankalar arasında yer almaya başladı.

MASRAFSIZ KREDİ VERİLİYOR!

Bankacılıkta masraf denilen kalemi kaldırmayı prensip edinmiş olan Enpara, müşterilerine bu anlamda çok ciddi imkanlar sunuyor. Havale ve EFT başta olmak üzere çok sayıda bankacılık hizmetinden masraf almayan Enpara bireysel ihtiyaç kredilerinden de masraf almıyor. Masrafsız kredi veren Enpara bu nedenle büyük bir rağbet görüyor.

Enpara tarafından müşterilere şu anda bir bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi. Bu kampanyaya göre 60.000 TL'ye kadar kredi kullandırılabiliyor. Bu kredilerde 12 aylık vadede yüzde 0,89 faiz uygulanırken 12 ay ile 60 ay arası vade seçeneklerinde yüzde 0,99 faiz uygulanıyor.

60.000 TL KREDİYE YÜZDE 0,99 FAİZ

Enpara'dan 60 ay vadeli 60.000 TL bireysel ihtiyaç kredisi alan müşteriler yüzde 0,99 faizle karşılaşıyorlar. Bu kredinin aylık taksit tutarı ise 1.404 TL oluyor. 60.000 TL kredi kullanan müşteriler 60 ay sonra Enpara'ya 84.244 TL geri ödeme yapmış oluyorlar.

Kullanılan kredi için herhangi bir masraf talep edilmezken 60.000 TL kredide 2.531 TL sigorta prim tutarı uygulanıyor. Bu kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 15,2256 oluyor.

Enpara'dan kredi kullanmak isteyen vatandaşlar bunu banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan yapabiliyorlar. Enpara mobil uygulama ve internet şubesi aracılığı ile yapılan başvurulara dakilar için cevap verilip anında kredi tutarı karşılığında para müşterilerin hesaplarına aktarılıyor.

Öte yandan kredi taksitlerinin ödemeleri konusunda zorluk yaşayan müşteriler için de çeşitli çözüm önerileri sunuluyor. Ödeme güçlüğü çeken müşteriler Enpara ile irtibata geçtiklerinde kredileri uygun şartlarda yeniden yapılandırılıyor.

isbilgisi.com