Enerjisa fatura ödemesi yapacaklar dikkat! Son gün 30 Nisan: Konut Enerjisa elektrik faturası  ödemesi yapacaklara duyuruldu. Enerjisa internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada 30 Nisan 2023 tarihine kadar yararlanabilecek bir fırsat sunuluyor. Buna göre Parapara üzerinden yapılacak olan ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanacak. Bu fırsat için son gün ise 30 Nisan olarak belirlendi. İşte detaylar..

ENERJİSA ELEKTRİK FATURALARINDA YÜZDE 10 İNDİRİM

Enerjisa'nın internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklamada Parapara ile yapılan iş birliği ile tüm Enirjisa müşteleri için geçerli olacak şekilde Parapara uygulaması üzerinden ödemeeri yapılan faturalarda yüzde 10 indirim uygulanacak.

Enerjisa müşterilerine özel yapılan bu kampanya için son tarih ise 30 Nisan 2023 tarihidir. Parapara kullanıcılarının toplamda üç kez kampanyadan yararlanabilme avantjı vardır. Tek seferde ise en fazla 20 TL indirim kazanılabilir. Söz konusu kampanyadan kazanılan tutarlar ise kullanıcıların Parapara uygulamasına yatırılacaktır. 

SON TARİH 30 NİSAN 2023

Enerjisa müşterilerini ilgilendiren bu haberde Enerjisa internet sitesi üzerinden açıklamış olduğu kampanyaya göre Parapara uygulaması üzerinden yapılacak olan elektrik faturası ödemelerinde yüzde 10 indirim kazanma fırsatı yakalanacak.

İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor

Bu ödemelerin yapılması için ise son tarih 30 Nisan olarak belirlenmiştir. Sizde Enerjisa müşterisi iseniz Enerjisa tarafından sunulan bu indirim fırsatını kaçırmayın. Yüzde 10 indirimden elde edilen paralar ise Parapara uygulaması üzerindeki hesabınıza yatırılacaktır.