En İyi Mobil Bulmaca Oyunları 2020

Tüm dünyayı etkisi alan koronavirüs salgını sonrasında çoğunlukla evde zaman geçiren insanlar ,cep telefonlarıyla oynayabilecekleri mobil bulmaca oyunları aramaya başladılar. Apple Store veya Google Play üzerinden edinebileceğiniz mobil bulmaca oyunları ile bulmaca keyfinizi telefonunuz veya tabletinizden erişebilirsiniz. En iyi mobil bulmaca oyunlarını haberimizde sizler için derledik.

TEKNOLOJİ 30.04.2020 - 14:21 30.04.2020 - 14:21

En iyi mobil bulmaca oyunları şunlardır:

  • Solitaire
  • Hitman Go
  • Threes
  • The Room 2
  • Framed
  • Device 6

Apple Store veya Google Play üzerinden edinebileceğiniz mobil bulmaca oyunları ile bulmaca keyfinizi telefonunuz veya tabletinizden erişebilirsiniz.

Threes

Threes bulmaca oyunu 2014 yılının Şubat ayında ios yazılımlı telefonlar için oyun dünyasını sunulmuştur. Sunulan bulmaca oyunu ios cihaz kullanıcıları tarafından çok beğenilmesi üzerine Android ve Windows işletim sistemi kullanan kişilere de sunulmuştur. Bulmaca oyunu içerisinde renkli görselleri ve sürekli gelen güncellemeleri ile mobil oyun dünyasına adını yazdırmıştır. 

Oyun size farklı şekiller sunarak bir alan içerisine yerleştirmenizi ister. Belirli süre içerisinde bu şekilleri düzgün bir şekilde yerleştirerek bir sonraki bölüme geçmenizi sağlar. Oyunu belirlenen süre içerisinde tamamlamayan veya yeni gelen şekiller için uygun yer bulamayan kullanıcılar başarısız sayılmaktadır. Threes bulmaca oyunu, Apple Store veya Google Play üzerinden eşsiz bulmaca keyfini yaşatmak için kullanıcılarını beklemektedir.

Hitman Go

Hitman Go bulmaca oyunu 2014 yılının Nisan ayında ios yazılımı üzerinden oyun severlere sunulmuştur. Hitman Go oyunu İos kullanıcıları tarafından aldığı beğeniler neticesinde aynı yıl içerisinde Android yazılımlı telefon kullanıcıları içinde sunulmuştur. Hitman Go oyunun bu kadar sevilmesinin altında akıcı oynanması ve hikayesi yatmaktadır.

Hitman Go oyunu her ay gelen düzenli iyileştirmeler sayesinde kendini güncel tutmaktadır. Hitman Go oyununa aynı zamanda bilgisayarınız üzerinden de erişebilirsiniz. Hitman Go kolay erişimi ve akıcı grafikleri ile mobil bulmaca oyunu severleri beklemektedir.

The Room 2

The Room 2 bulmaca oyunu bulmaca severler ile 2013 yılının Aralık ayında buluşmuştur. Öncelikle İpadler için geliştirilen oyun zamanla yerini android yazılımlı telefonlarda da almıştır. Bulmaca oyunları içerisinde en çok kullanılan oyunlardan olan The Room 2v e Apple Store, Google Play üzerinden erişebilirsiniz. İngiliz yapımcılara sahip olan The Room 2 oyunu akıcı oynanışı ve renkli görselleri ile mobil bulmaca oyunları içerisinde adından söz ettirmektedir.

Framed

Framed bulmaca oyunu, bulmaca severler ile 2014 yılının Kasım ayında buluşmuştur. Framed oyunu bulmaca oyunu kategorileri içerisinde çok sayıda ödül almıştır. Oyun size akan hikaye içerisinde çözmeniz gereken bulmacalar sunmaktadır.

Oynacağınız bulmaca oyunları içerisinde en iyi bulmaca oyunlarından olacak Framed oyununa Apple Store ve Google Play üzerinden erişebilirsiniz.

Device 6

Device 6 bulmaca oyunu İsveçli oyun yapımcısı Simogo tarafından 2013 yılının Ekim ayında piyasaya sunulmuştur. Eşsiz görsel efektleri sayesinde oyun dünyasında gözde olan Device 6 oyununa Apple Store üzerinden ulaşabilirsiniz. Oyun içerisinde sizi bilinmeyen bir adaya göndererek adadan kurtulmanız için çeşitli bulmacaları çözmeniz istenmektedir. Oyun içerisinde bulmacaları çözerek oyunu başarı ile tamamlayabilirsiniz. Bulmaca oyunları içerisinde renkli görselleri ve ilgi çekici seslendirmeleri ile adından söz ettirmektedir.

Hocus

Hocus bulmaca oyununu diğer bulmaca oyunlarından ayıran özelliği eşsiz şekiller ile size zeka oyunu sunmasıdır. Hocus oyunun Türkiye’de de birçok kullanıcısı bulunmaktadır. Türkiye’de çok sayıda kullanıcıya ulaşmasının altında Türk oyun geliştirici Yunus Ayyıldız yatmaktadır. Hocus oyununa ulaşmak isteyen ios kullanıcıları Apple Store üzerinden, Android kullanıcıları ise Google Play üzerinden ulaşabilmektedir.

Brain It On

Brain It On bulmaca oyununda ile fizik bilginiz ile başarılı olabilirsiniz. Oyun içerisinde birçok çözüm yolu ile başarıya ulaşabilirsiniz.

Brain It On bulmaca oyununa sahip olmak için tüm mobil bulmaca oyunlarını bulacağınız Apple Store veya Google Play mağazasını ziyaret etmeniz gerekmektedir.

isbilgisi.com