Çiçekpınar Belediye Başkanlığı bir ilan yayımlayarak kadrosunda eksik bulunan pozisyonlara memur alımları yapacağını duyurdu. 

Belediye memuru kadrosuna yapılacak olan alımlara başvuruda bulunacak olan adaylar için bir başvuru kılavuzu yayımlayan kurumun, bu kılavuzda yer verdiği tüm şartlar, başvuru işlemleri ve açık kadro bilgileri şöyle.

50 KPSS İLE BELEDİYE MEMURU ALIM İLAN İLANI

Çiçekpınar Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan belediye memuru alım ilanında alımların 3 pozisyondan olacağı duyuruldu. İlan kapsamında belediye toplam 4 memur alımı gerçekleştirecek. İlanda yer alan açık kadrolar ise İtfaiye Eri, Memur ve Sağlık Teknikeri pozisyonları olarak duyuruldu. Belediye itfaiye eri kadrosuna 2 personel alımı yapacağını açıklarken diğer iki kadroya 1'er personel alacak. 

Memur alım ilanları için özel olarak belirlenen öğrenim ve KPSS şartları kadrolara göre şu şekilde açıklandı. 

İtfaiye Eri: Herhangi bir Ortaöğretim kurumundan veya dengi okuldan mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. İtfaiye Eri kadrosuna KPSS'den en az 50 puan almış adaylar başvuru yapabilecek.

Memur: Bu kadroya, "Herhangi bir Ortaöğretim kurumundan veya dengi okuldan mezun olmak" şartını sağlayan ve KPSS 50 ve üzeri olan adaylar başvuru yapabilecek.

Sağlık Teknikeri: Bu kadro için başvuruda bulunacak adayların KPSS'den 80 puan ve üzeri almış olmaları isteniyor. İlan için belirlenen öğrenim şartı: Önlisans Düzeyinde Eğitim Veren Yüksekokulların İlk ve Acil Yardım Bölümünden Mezun Olmak, En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILACAK?

Çiçekpınar Belediye memur alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar başvurularını aşağıda yer alan başvuru evrakları ile birlikte 5 Mayıs ile 8 Mayıs tarihleri arasında yapacaklar. Başvurular evrakların belediyeye posta ile teslimi yada bizzat olacak. 

Başvuru Evrakları

"Başvuru Formu, Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir), İtfaiye eri ve Sağlık teknikeri kadrolarına başvuracaklar için Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı, Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, 2 adet biyometrik fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak),"

İlan başvuru formu Çiçekpınar Belediye Başkanlığı'nın internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

İsbilgisi.com