Ana Sayfa SPOR Emre Mor Özel Hayatının Kurbanı Oldu

Emre Mor Özel Hayatının Kurbanı Oldu

Emre Mor futboldan çok özel hayatıyla gündeme geliyor.

5
0
Paylaş

Şu anda İspanya La Liga ekiplerinden Celta Vigo da forma giyen milli futbolcu Emre Mor futbolundan çok özel hayatı ve disiplinsiz davranışları ile gündeme geliyor.

Birkaç yıl önce yetenekleri ve topa olan hakimiyeti ile gündeme oturmayı başaran Emre Mor özel hayatındaki sorunlar ve disiplinsiz tavırları ile birlikte yeteneği neredeyse köreldi. Milli futbolcu Emre Mor birkaç yıl önce yetenekleri ile herkesi büyülemeyi başarmıştı. Türk futbolu için yenilmesi olarak isimlendirilen Emre Mor özel hayatındaki sorunlar nedeniyle düşüşe geçti.

Genç oyuncu kısa süre önce de kariyerinde herhangi bir başarı olmamasına rağmen kendisini özel olarak yaptırdığı tahta birlikte poz verdi ve yine gündem olmayı başardı. Mercedes Audi gibi pahalı araçlar almayı seven Emre Mor sınıfta kaldı. Yaşadığı ev için 22 bin Euro ödüyor. İspanyol medyası da oyuncunun bu durumun da son derece rahatsız ve futbolcunun bir an önce yeşil sahalara odaklanması gerektiğini düşünen yazılar paylaşıyor.

Kısa süre önce de Brezilyalı model Angelica Perla’ya bir araba hediye eden Emre Mor gündeme gelmeyi sürdürmüştü. Emre Mor son dönemde Takımı’nda da forma bulmakta zorlanıyor. Antrenmanlardaki disiplinsiz ve isteksiz halleri teknik direktörünü de dikkatini çeken Emre Mor bu sezon neredeyse hiçbir maçta 90 dakika forma giyemedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here