Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama Tapusu olan buraya! Hekesi ilgilendiren açıklama

Geçtiğimiz sene ekonomi piyasalarında sergilenmeye başlayan olumsuz grafiklerin bu sene etkisini giderek arttırmaları, gündelik hayat akışı içerisinde hizmete sunulan ürünlerin ve diğer hizmet başlıklarının yüksek oranlarda zamlanmalarına sebep oldu. Bu durum her kesimden vatandaşın bütçesini direkt olarak etkilerken özellikle ay sonunu tek maaş ile getirmeye çalışan emekli vatandaşların bütçelerinde, resmen deprem etkisi yarattı. 

Giderek pahalılaşan gündelik hayat şartlarına karşı nakde olan ihtiyaçları artan emekli vatandaşlar bankaların kredi hizmetlerini yakın takibe alırken beklenen avantajlı kredi haberi Denizbank’tan geldi. Banka hem emekli olmaya hak kazanan vatandaşlar hem de emeklilik hakkı elde edebilmek için prim ödemesi desteğine ihtiyacı olan diğer vatandaşlar için iki ayrı başlık altında yeni kredi kampanyaları düzenlediğini duyurdu. 

EKSİK PRİMLERİ DENİZBANK İLE TAMAMLAMAK MÜMKÜN!

emeklilik-kapisi-aralandi-denizbank-kredi-faiz-oranlarini-dibe-cekti-gunde-16-tlye-10-bin-tlli (2)

Sosyal Güvenlik Kurumu sigortalı çalışma hayatına sahip olan veya hayatının bir döneminde sigortalı olarak çalışmış olan tüm vatandaşlara, prim ödemesi- yaş- sigortalılık süresi şartlarını sağlamaları durumunda emekli maaşı ödemektedir. Bu kapsamda 3 şarttan birini yerine getirmemiş olan vatandaşlar, emekli olamamaktalardır. 

Denizbank, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sunduğu emeklilik hizmetinden yararlanmak isteyen ancak prim ödemesi eksik olan vatandaşlar için sabit faizli bir kredi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Bu sayede toplu prim ödemesinin yapılabileceğini ifade eden banka, üst limiti 100 bin TL sabit faizi ise yüzde 2,71 olarak açıkladı. 36 ay vade karşılığında 10 bin TL’lik destek almak isteyen vatandaşların ödemeleri gereken aylık taksit tutarı ise 484,90 TL olarak hesaplandı.

DENİZBANK’TAN EMEKLİLERE SABİT FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ HİZMETİ!

Hali hazırda emekli maaşı alan vatandaşlar için de yeni bir kredi kampanyası geliştirmiş olduğunu duyuran Denizbank, bu kampanyasında da üst limitin 100 bin TL olduğunu ifade etti. Sabit faizi yüzde 2,05 olarak duyuran banka, 36 ay vade karşılığında çekilecek olan 10 bin TL’lik kredinin aylık taksit tutarını 479,64 TL olarak hesapladı.