Ülkemizin önde gelen kamu bankaları arasında yer alan ve yalnızca bir grup için değil birçok farklı grup için avantajlı kredi ve kart kampanyaları geliştirerek sektörde farkını ortaya koyan Halkbank, 2022 yılı boyunca düzenlediği kampanyaları sayesinde müşteri sayısını gün be gün artırmayı başardı. Özel sektör çalışanları, kamu çalışanları ve meslek grupları için özel olarak kampanyalar düzenleyen kamu bankası, senenin son kampanyalarını da duyurmaya başladı. 

2023 yılına girilmesine sayılı günler kala kampanyalarını güncelleyen ve tüketicilere 2022 yılının son avantajlarını kaçırmamaları adına çağrılarda bulunan kamu bankası Halkbank, emekli vatandaşları da unutmadı. Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan maaş hizmeti alan emekli vatandaşlara seslenen Halkbank, sene sonuna kadar düşük faiz avantajı ile kredi hizmeti alınabileceğini belirterek ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

HALKBANK’TAN EMEKLİLERE DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ FIRSATI!

Kredi çekecekler dikkat, tablo netleşti! İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank güncel kredi faiz oranları Kredi çekecekler dikkat, tablo netleşti! İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank güncel kredi faiz oranları

emeklilere-maas-zammi-oncesi-can-suyu-kamu-bankasi-duyurdu-gunde-32-tlye-25-bin-tllik-odeme-al

Sene sonuna doğru yaklaşıldığı şu günlerde aralık ayı kampanyalarını hatırlatan ve bu esnada ilgili kampanya ekranına yenilerini de tanımlayan kamu bankası Halkbank, 2022 yılının çetin ekonomik koşullarına karşı tek maaşları ile mücadele vermeye çalışan emekli vatandaşları da unutmadı. Bu kapsamda yalnızca emeklileri ilgilendiren yeni kredi kampanyasını duyuran Halkbank, detayları paylaştı. 

Resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınlayan Halkbank, “Mutlu Emekli Kredisi” ismini vermiş olduğu finansman hizmeti aracılığı ile emekli vatandaşlara 100 bin TL’ye kadar nakit desteği sağlayacağını bildirdi. Banka ilgili emekli ürününün başlangıç faizini yüzde 1,55 olarak belirlerken kredi borcunun 36 aya kadar taksitlendirilebileceğine işaret etti. 

HALKBANK EMEKLİ KREDİSİ AYLIK TAKSİT ÖDEMESİ HESABI

Halkbank tarafından düzenlenmiş olan Mutlu Emekli Kredisi ürününden 25 bin TL’lik destek almak isteyen emekli vatandaşların 36 ay vade ve yüzde 1,55 faiz oranı avantajları ile ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 971 TL olarak hesaplandı.