Yeni dönemde de olumsuz grafikler sergileyen ekonomi piyasaları, enflasyonun her ay artmasına ve dolayısı ile de gündelik hayatın giderek daha da pahalılaşmasına sebep olmaya devam ediyor. Bu kapsamda dara düşen birincil grup içerisinde yer alan tek maaşlı emekli vatandaşlar da kendilerini ve hayatlarını bir nebze olsun ferahlatabilme amacı ile bütçelerine nakit desteği sağlayabilecek noktaları araştırıyorlar. 

Sene başından bu yana birçok faktör çerçevesinde artan ve gündelik hayatı giderek daha da karmaşık bir hale getiren enflasyon oranına karşı emekli vatandaşlara destek veren kurumların başında bankalar geldi. Sosyal Güvenlik Kurumu ile imzalanan maaş ödemeleri protokolü kapsamında promosyon kampanyaları düzenleyen bankalar, enflasyon yükseliş hızını görmezden gelmeyerek her ayın başında güncel ek ödeme tutarlarını duyurmaya devam etti. Bu kapsamda ekim ayının başında yeni promosyon kampanyasını duyuran bankalardan birisi olan Garanti BBVA, ekim ayının tamamlanmasına günler kala emekli vatandaşlara son çağrısını yaptı. 

GARANTİ BBVA’DAN EMEKLİLERE SON PROMOSYON ÇAĞRISI!

emekli-vatandaslar-dikkat-son-6-gun-garanti-bbva-7-bin-500-tl-tutarinda-ek-odeme-yapacak (2)

TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı! TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Bankacılık sektörünün gelişmiş isimlerinden birisi olan ve avantajlı kampanyaları sayesinde müşteri sayısını günden güne arttıran Garanti BBVA, ekim ayının başında güncellemiş olduğu emekli promosyonu kampanyası için son çağrısını yaptı. Başvuru ekranlarının 31 Ekim tarihinde erişime kapanacağını ifade eden Garanti BBVA, bu kapsamda 6 gün içerisinde bankanın herhangi bir iletişim kanalı (mobil uygulama, internet bankacılığı, banka şubeleri) aracılığı ile maaş hesabının taşınmasının ve 3 yıl kalma sözünün verilmesi gerektiğini belirtti. 

GARANTİ BBVA EKİM AYI EMEKLİ PROMOSYONU TUTARLARI

Garanti BBVA 6 gün içerisinde maaş hesabını taşıyan emeklilere, şu tutarlarda ek ödeme yapacak:

  • 1.499 TL ve altı tutarlarda maaş alanlara: 4.000 TL
  • 1.500- 2.499 TL aralığında maaş alanlara: 5.000 TL
  • 2.500 ve üzeri tutarlarda maaş alanlara: 6.000 TL

Garanti BBVA 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren ve 30 Kasım 2022 tarihine kadar bankanın kredi kartı aracılığı ile 500 TL ve üzeri tutarlarda harcama yapan tüm emekli müşterilerine, maaş bareminden bağımsız olarak yukarıda belirtilmiş olan tutarlara ek, 1.500 TL daha ödeme yapacaktır.