Pazartesi günü 4A 4B 4-c SSK ve bağ-kur emeklilerini hesaplarına toplamda 10.500 Türk Lirası yatacağı bilgisi verilmiş oldu. Yapılacak olan bu büyük jest ise emeklilerin çifte bayram yaşamalarına neden olacak. QNB Finansbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında başvuru yapan tüm emeklilerin hesaplarına toplamda 10.500 Türk Lirası ödeme yapılacağı hatta bu ödemelerin pazartesinden itibaren hesaplara geçeceği ifade ediliyor.

Kredi çekecekler dikkat, tablo netleşti! İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank güncel kredi faiz oranları Kredi çekecekler dikkat, tablo netleşti! İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank güncel kredi faiz oranları

Emeklilere Bayram Öncesi Büyük Bir Jest Yapıldı Qnb Finansbank 10.500 Lirayı Pazartesi Hesaplara Yatıracak

Emekli olan tüm vatandaşlara bayram öncesi büyük bir jest yapılacağı belirtiliyor. Pazartesi günü itibariyle 10.500 Türk lirasının hesapları aktarılacağı ifade ediliyor. Qnb Finansbank tarafından yapılan bu büyük jest ise yaklaşan bayram öncesi emekliler arasında büyük bir mutluluğa da neden oldu. Bu ödemeden aynı zamanda emeklilikte yaşa takılanlarda faydalanabilecekler. Ancak 4A 4B 4C SSK bağ-kur ve aynı zamanda emeklilikte yaşa takılanlar 3 yıl taahhüt sözü verme kapsamında sunulacak olan bu ödemeden faydalanabilecekler. Tüm detay ve ayrıntılar için de Qnb finansbank yeni bir açıklama yapacaklarını belirtiyor.