Ana Sayfa GÜNDEM Eksi 30 Derecede Terör Örgütüne Darbe Vuruldu

Eksi 30 Derecede Terör Örgütüne Darbe Vuruldu

Mehmetçik eksi 30 derece terör örgütüne göz açtırmıyor. Yapılan operasyonlarda 72 terörist etkisiz hale getirildi.

6
0
Paylaş

Mehmetçik Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’da terör örgütüne göz açtırmıyor. Eksi 30 derecede örgütüne ağır darbe vuruldu. Kırsal alanda barınma alanlarına yönelik 10659 operasyonda 72 terörist etkisiz hale getirildi. Operasyonlarda 135 sığınak imha edilirken 13372 adet mühimmat ve Yaklaşık 4 ton yaşam malzemesi ele geçirildi.

Mehmetçik terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlarına devam ediyor örgütün bahar hazırlığı yaptığını öğrenen Türk Silahlı Kuvvetleri terör örgütü PKK’nın kamplarına bomba yağdırmaya devam ediyor. Ayrıca kırsalda başlatılan operasyonlarda çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

Kırsaldaki teröristlerin barınma alanlarına yapılan baskınlarda 72 terörist unsuru ölü ele geçirildi. Ayrıca yüzden fazlasına tespit eden Mehmetçik bu sığınaklarda ki tüm mühimmatları imha etti. Ayrıca terör örgütlerinin yaşam malzemelerine de el konuldu.

-30 Derecede Operasyonlar Devam Ediyor

Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu’da eksi 30 derece Türk Silahlı Kuvvetleri terör örgütü PKK’ya göz açtırmıyor. Terör örgütünün tüm yapılanmasına karşı hem Kırsal alanda hem de şehir merkezinde operasyonlar hız kesmeden devam ediyor.

Seçimler öncesinde doğu illerini karıştırmak isteyen terör örgütü PKK şehir içi yapılanması ile beraber 31 Mart seçimleri öncesinde devleti ve hükümeti kötüleyen propagandalar yapıyor. Hem Emniyet Genel Müdürlüğü hem de Türk Silahlı Kuvvetleri ortak operasyonlar düzenleyerek hem kırsal alanda hem de şehir içerisinde tüm yapılanmalara karşı ortak mücadele ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here