Ana Sayfa GÜNDEM Ekrem İmamoğlu’nu Önce Eleştirdi Sonra Övdü

Ekrem İmamoğlu’nu Önce Eleştirdi Sonra Övdü

213
0
Paylaş

Eski mankenlerden Tuğçe Kazaz İBB Başkanlığını kazanan Ekrem İmamoğlu’nu önce eleştirdi daha sonrada övdü. Yıllar öncede din değiştirmesiyle gündeme gelen eski manken bu kez de İmamoğlu’na yaptığı yorumlarla gündeme geldi.

Tuğçe Kazaz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile alakalı garip bir yorum yapmıştı. Daha önce din değiştirerek Hristiyan olan ancak Hıristiyanlıkta istediğini bulamayan tekrar Müslüman olan Kazaz şu anlarda ekranlarda yorumcu olarak görev yapıyor.

Yorumlarıyla herkesi şoke eden Kazaz Ekrem İmamoğlu’nun zaferi ile alakalı resmi hesabından bir açıklama yayınladı. “Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ediyor ve sonucun herkesin hayırlı olmasını diliyorum. Ama önce de belirttiğim gibi başkanlık süresi çok uzun olmayacak maskeler düştükçe İstanbul Belediye Başkanlığı amacının çok daha farklı olduğu ortaya çıkmıştır.” ifadelerine yer verdi

Tuğçe Kazaz bu yorumla ne demek istediği ve kime ne ima etmek istediği tam bir şekilde anlaşılmazsa da geçmiş dönemde İstanbul Büyükşehir Belediyesinde görev yapan birtakım insanları kastediyor olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here