Ekonomi

ING Bank’tan satılık gayrimenkul ilanı: 2 adet dükkan 620 bin TL’den satışa sunuldu!

ING Bank, tüketicilere ve yatırımcılara yeni bir duyuruda bulundu. Söz konusu duyurusu kapsamında uygun fiyatlı icralık gayrimenkul satışı gerçekleştireceğini bildiren ING Bank, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

ING BANK’TAN YENİ İHALE DUYURUSU!

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından birisi olan ING Bank, yeni dönemde pek çok olumsuz faktör çerçevesinde artan gayrimenkul fiyatlarına karşı tüketicilerin ve yatırımcıların yanında yer aldığını duyurdu. Duyurusunu yeni bir iş birliği ile taçlandıran banka, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

ING Bank Bankadan isimli yasal e- ihale platformu ile bir anlaşmaya vardığını ve söz konusu anlaşma kapsamında da elinde bulunan icralık gayrimenkulleri uygun fiyatlardan satışa sunacağını bildirdi.

ING BANK İHALESİNİN AYRINTILARI

ING Bank Bankadan isimli yasal e- ihale platformu ile yapmış olduğu anlaşma kapsamında düzenlemiş olduğu ihaleye ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

ING Bank Bankadan isimli platform üzerinden satışa sunmuş olduğu icralık gayrimenkulün Ankara ilinin Etimesgut ilçesinde bulunduğunu ve gayrimenkullerin iki adet olduğunu belirtti. Söz konusu iki dükkanın toplam kullanım alanını 190 metrekare olarak açıklayan ING Bank, ihale başlangıç bedelini 620 bin TL, ihaleye katılabilmek için yatırılması gereken hizmet bedelini de 29 bin 264 TL olarak belirledi.

ING BANK İHALESİNE NASIL FİYAT TEKLİFİ VERİLİR?

ING Bank’ın Bankadan isimli yasal e- ihale platformu üzerinden düzenlemiş olduğu Ankara ihalesine veya diğer şehir ihalelerine katılım sağlayarak uygun fiyatlar karşılığında gayrimenkul sahibi olmak isteyen vatandaşlar, bankanın ihale sürecine ilişkin yayınlamış olduğu duyuruları araştırmaya başladı. Bu noktada devreye giren yasal ihale platformu Bankadan, söz konusu başvuru sürecinin kendi yönetimi üzerinden yönetileceğini belirterek ayrıntıları tüketiciler ve yatırımcılar ile paylaştı.

Bankadan platformu tarafından yapılan açıklamaya göre ING Bank ihalelerine katılım sağlayabilmek için platform üzerinden oturum açılması gerektiği bilgisi kaydedildi. Oturum açabilmek için de platforma üye olunması gerektiğini ifade eden Bankadan platformu, üyelik işleminin gerçekleşmesi için 444 26 43 numaralı Bankadan Çağrı Merkezi’ne ulaşım sağlanabileceğini belirtti.

Üyelik işlemlerinin çağrı merkezi üzerinden tamamlanmasının ardından platforma giriş bilgilerinin ilgili irtibat numarasına gönderileceğini bildiren Bankadan, söz konusu ihale için online fiyat teklifinin verilebileceğini ifade etti.

Başa dön tuşu