EKG Özellikli Huawei Watch GT 2 Pro Geliyor!

Huawei yeni nesil akıllı saatlerinden en nitelikli olanı Huawei Watch GT 2 Pro'yu satışa çıkarıyor. Bu yeni akıllı saatin en belirgin özelliği ise EKG özelliğine sahip olması oldu. Oldukça yüksek teknik özellikleri bulunan yeni saatin satış fiyatı da doğru orantılı olarak yüksek olacak.

TEKNOLOJİ 02.11.2020 - 23:26 02.11.2020 - 23:26

Son dönemlerle yeni ürünleri ile akıllı saat sektörünün çok önemli aktörlerinden birisi haline gelen Huawei bu kategoride son amiral gemisi olan Huawei Watch GT 2 Pro model akıllı saatin tanıtımını yaptı. Kullanıcılar bu yeni nesil akıllı saatin gelişmiş niteliklerini oldukça beğendiler. Ayrıca Huawe'nin çıtayı bir seviye daha yükselterek Watch GT 2 Pro'ya bir yeni model daha ekleyeceğini duyurdu.

EKG ÖZELLİKLİ AKILLI SAAT!

Şu anda satışta olan Huawei Watch GT 2 Pro model akıllı saatlerde EKG özelliği yer almıyor. Yenilenecek olan modelde ise bu özellik bulunacak. Yenilenmiş Huawei Watch GT 2 Pro model akıllı saatler Aralık ayında satışa sunulacak. EKG özelliği şu anda çok az sayıda akıllı saat modelinde bulunuyor. Bu nedenle Huawei Watch GT 2 Pro model akıllı saatlerin satışa sunulması büyük merakla bekleniyor.

345 EURO FİYATLA SATIŞA ÇIKACAK

Akıllı saat piyasasında şu anda Apple Watch ve Samsung Galaxy Whatch'un büyük bir ağırlığı bulunuyor. Huawei son model akıllı saati ile bu iki dev ile kıyasıya bir yarışa girecek. Yeni Huawei Watch GT 2 Pro model akıllı saatlerin satış fiyatının 345 euro olacağı bildirildi. Ayno modelin şu andaki versiyonunun satış fiyatı ise 300 euro olacak.

TÜRKİYE'DE NE ZAMAN SATIŞA ÇIKACAĞI BELLİ OLMADI!

Huawei Watch GT 2 Pro model akıllı saatlerin Türkiye'de ne zaman satışa sulunacağı ise belli olmadı. Ancak 2021 yılının başında akıllı saatlerin Türkiye'de de satışa çıkması tahmin ediliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@