Ana Sayfa TEKNOLOJİ E-Spor Oyuncuları Apex Legends’a Geçiyor

E-Spor Oyuncuları Apex Legends’a Geçiyor

E-spor oyuncuları Apex Legends'a geçmeyi planlıyor.

9
0
Paylaş

Apex Legends tehlikesi fortnite ve pubg’yi korkutmaya devam ediyor. E Spor oyuncuları Apex Legends’a yönelmeye başladı. 4 Şubat 2019 tarihinde piyasaya sürülmesine rağmen ilk ayında 50 milyondan fazla kayıtlı oyuncu ulaşmayı başaran Apex Legends’a giderek çok daha popüler bir oyun olmaya başladı.

E Spor oyuncuları PUBG ve fortnite oranla Apex Legends yönlenmeye başladı. Takım odaklı ve heyecanı hiçbir an bitmediği Apex Legends oyununda e Spor oyuncuları çok daha fazla keyif alıyor. Ayrıca Twitch Yayınları’ndan Apex Legends Yayınları’nın diğer battle Royale oyunlarını oranda çok da fazla izlendiğini söylemekte yarar var. E Spor oyuncuları arasında da bir popülerlik yakalayan Apex Legends’a geçtiğimiz günlerde çok sayıda e Spor oyuncusunun bu oyuna geçmesini konuşmuştu.

Fortnite ve pubg bırakarak hafta içinde Apex Legends geçen oyuncularının en büyük dezavantajları arasında diğer iki oyunu oranla turnuva yapısı ya da profesyonellik yapısının olmaması olarak adlandırılıyor. Apex Legends çok sayıda e Spor oyuncusunun olması da yapınca firmanın harekete geçerek çok daha profesyonel bir e- spor alanı yaratması olanağını hazırlıyor. İlerleyen günlerde Apex Legends bu konuyla alakalı nasıl çalışmalar yapacağını Hep birlikte göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here