Ana Sayfa DÜNYA Dünya Turunda Çocuk Sahibi Oldular

Dünya Turunda Çocuk Sahibi Oldular

Dünya turu yapan çift Türkiye de çocuk sahibi oldu.

9
0
Paylaş

Ukraynalı çift 5 ay önce çıktıkları dünya turu kapsamında Fethiye’de ikinci çocuklarını dünyaya getirmişti. Ukraynalı evli çift Ukraynalı Vadym- Anna Grynenko çifti, oğulları Liubomyr (4) ile birlikte araçları ile birlikte 5 aydır dünya turu kapsamında seyahat ediyorlardı.

Moldova Romanya Bulgaristan ve ardından Türkiye’ye gelen çift Marmara ve Ege sahillerine takip etmeye başladı. 15 gün içerisinde Fethiye’ye ulaşan gezgin çift burada çocuk sahibi oldu. Hamile olan Anna Grynenko, Fethiye’de doğum yaptı.

Dünya turu yolculuğuna 3 kişi çıkan aile yolda 1 bireye daha sahip oldu. Önceki gün Antalya’ya gelecek 2012 yılında da 8 milyon yatırımla açılan 40 tematik akvaryumu ardından 131 metre uzunluğunda ki Antalya Akvaryum ziyaret eden çift ‘Tropikal Ev’ ve ‘Kar Dünyası’ gibi bölümleri gezdi.

Aile 1970 model araçlarının birkaç parçasını yenileyerek ve mavi beyaza boyadıktan sonra dünya turu yapmaya karar verdi.  Vadym Grynenko,  yaptığı açıklamada “kendi arabamızın penceresinden bakarak dünyayı gezmeye karar verdik. Türkiye’yi çok beğendik. Aracımızın markası 1970 model ve sadece birkaç markası parçasını yeniledik. Türkiye’de İstanbul’dan sahilden dolaşarak Fethiye’ye kadar ulaştık. Eşim hamileydi ve Fethiye’de doğum yaptı. Fethiye’de bir hastanede 8 gün önce kızımız dünyaya geldi ve adını da Liubava koyduk” diye konuştu.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here