Dolar piyasasında yaşanacak dalgalanmalar vatandaşlar tarafından oldukça merak edilmeye devam ederken özellikle de yatırımcılar sık sık dolar kuru ile ilgili detayları araştırmaya devam ediyor. Dolar kurunda yaşanacak değişiklikler yatırımcılar tarafından yakından takip edilirken ünlü ekonomist doların zirve yapacağını dile getirdi. 

Dolar kurunda hareketlenme devam ederken yatırımcıların yakından takip ettiği isimlerden birisi olan Altın ve para piyasaları uzmanı İslam meiş dolar kuru ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Dolar ve altın piyasası hakkında sık sık yorumlarını dile getiren İslam Memiş'in açıklamaları gündeme damga vurdu. 

TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı! TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

DOLAR KURU 6 TL BİRDEN YÜKSELECEK!

Parasını farklı bir yatırım aracı kullanarak arttırmak isteyen vatandaşlar altın ya da dolara yatırım yaparken İslam memiş dolar yatırımcılarını yakından ilgilendiren bir açıklamada bulundu. Tahminleri ile genellikle yanılmayan İslam Memiş açıklamasında dolar kurunun 6 TL birden artacağını dile getirdi. Dolar kurunda oldukça hızlı bir artışın meydana geleceği belirtilirken bu artışlar birlikte dolar kurunun 25 TL seviyelerine çıkacağı belirtildi.

İKİ HAFTA MÜDDET VERDİ!

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş açıklamasında elinde dolar olan vatandaşlar 1 hafta daha bekletmeleri konularında uyarırken dolar kurunun 6 TL birden artacını belirtti. Türkiye'nin elindeki sıcak para kaynaklarının tükendiğine dikkat çeken altın ve para piyasaları uzmanı İslam memiş açıklamasında dolar kurunun önümüzdeki 2 hafta içerisinde yükselişe geçeceğini belirtti. Dolar kurunun 24 TL ile 25 TL seviyelerinden işlem görmesinin mümkün olduğunu belirten İslam memiş dikkat çekici açıklamaları ile yine yatırımcıların odağındaki isim olmayı başardı.