Diyarbakır'ın Hani ilçesinde bugün silahlı bir kavga meydana geldi. Aralarında husumet bulunan iki aile arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Bu tartışma tarafların birbirlerine ağır ifadeler kullanmaları ile silahlı kavgaya dönüştü.

HUSUMETLİ AİLELER ARASINDA SİLAHLI KAVGA!

Sokak ortasında silahların konuşması Hani ilçesinde büyük bir dehşet yaşattı. Kurşunların hedefi olan M.K., H.K. ve A.G. yaralandılar. Olay yerine hemen 112 sağlık ekipleri ile polis ekipleri geldiler. Yaralılara ambulanslarla ilk müdahale yapılırken ardından Dicle Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındılar.

AK PARTİ İLÇE BİNASINI UZUN NAMLULU SİLAHLARLA TARADILAR!

Yaşanan bu olay husumetli aileler arasındaki gerginliği daha da tırmandırdı. Kavgaya karışan taraflardan birisi uzun namlulu silahlarla AK Parti ilçe binasını kurşun yağmuruna tuttu. Binada bulunan kimseye herhangi bir zarar gelmezken maddi hasar oluştu.

AK Parti ilçe binasına yapılan saldırının ardından polis ekipleri saldırının faili olan 3 kişiyi saldırıda kullandıkları silahlarla beraber yakalayarak gözaltına aldılar. Olayla alakalı soruşturma devam ediyor.

isbilgisi.com