Ekonomi piyasalarında ve söz konusu piyasaları etkileyen diğer alanlarda yaşanan olumsuz gelişmeler, yaklaşık olarak bir yıldır gündelik hayatın giderek daha da pahalılaşmasına sebep olmaya devam ediyor. Gıdadan tekstile, emlaktan otomotive hizmet alınan her sektörde yüksek oranlı zamların ortaya çıkmasına sebep olan bu durum, sabit maaşlı vatandaşların da geçim derdi içerisine düşmelerine sebep oluyor.

Kredi çekecekler dikkat, tablo netleşti! İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank güncel kredi faiz oranları Kredi çekecekler dikkat, tablo netleşti! İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank güncel kredi faiz oranları

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinden bu zamana kadar devamlı olarak artan enflasyon karşısında temel ihtiyaçlarını dahi ertelemek durumunda kalan ancak her yeni günde ilgili ihtiyaçlarının daha da zamlandığına şahitlik eden tüketiciler, nakde olan ihtiyaçlarını en uygun çerçevede karşılayabilmek amacı ile bütçelerine destek arayışı içerisine girdiler. Bu noktada bir adım öne çıkan CepteTEB, taksitlerin 3 ay ertelenmesine imkan tanıyacağı yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurarak tüketicilere destek olacağını bildirdi. 

CEPTETEB’TEN YENİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

dijital-bankadan-200-bin-tlye-kadar-dusuk-faizli-ihtiyac-kredisi-hizmeti-cepteteb-31-tl-odeyen (2)

Bankacılık sektörünün önemli isimlerinden olan Türkiye Ekonomi Bankası, kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu avantajlı kampanyalar ve finansman hizmetleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ederken kurumun dijital bankacılık kolu olan CepteTEB’ten de yeni bir kampanya haberi geldi. Şubesiz bankacılık hizmeti sunuyor olmasının getirdiği kar ile tüketicilere olabildiğince avantajlı kampanyalar duyurmaya çalışan CepteTEB, nakit ihtiyaçlarının en uygun çerçevede karşılanabilmesi amacı ile düşük faizli yeni bir ihtiyaç kredisi geliştirmiş olduğunu bildirdi.

CepteTEB’in resmi internet sayfası üzerinden duyurulmuş olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında faiz oranının yüzde 1,64’e düşürüldüğü bildirildi. Azami vade sayısının 36 ay olarak belirlenmiş olduğu ihtiyaç kampanyasında destek alınabilecek olan üst tutarın, 200 bin TL olduğu bilgisi kaydedildi. 

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ AYRINTILARI!

İnternet bankacılığı ve mobil uygulama aracılığı ile başvurulara açılmış olan 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının örnek hesaplama tablosu şu şekilde oluşturuldu:
•    Kredi tutarı: 10 bin TL
•    Vade sayısı: 12 ay
•    Faiz oranı: Yüzde 1,64
•    Aylık taksit tutarı: 948,50 TL