Ev sahibi olmak isteyenlere kamu bankalarından en uygun oranlarda kredi verilmeye devam ediyor özellikle son dönemde konut fiyatlarının artmasıyla kredi ihtiyacı çeken birçok vatandaş kamu bankalarının cazip oranlarını tercih etmeye devam ediyor. 

Konut kredilerinde avantajlı oranlar sağlayan kamu bankaları arasında Ziraat Bankası, aylık düşük taksit oranları üzerinden ev sahibi olmak isteyenlerin taleplerini karşılamayı başarıyor. Birçok özel bankada konut kredisi faiz oranlarının da artmasının ardından uygun finansmanları araştıran birçok vatandaş ise düşük faiz oranları nedeniyle kamu bankaları tercih ediyor. 

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FIRSATI 

Türkiye’nin önde gelen en köklü kamu bankası olan Ziraat Bankası, düşük faiz oranlarına sahip kredi olanakları sayesinde vatandaşların rahatça ev sahibi olmalarını sağlıyor. Uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak düşük taksitlerle vatandaşların ev sahibi olmaları desteklenecek. 

Sıfır konut kredisi paketi kapsamında sadece yüzde 1,2 faiz oranlarıyla kredi desteği veren Ziraat Bankası, uygun ödeme koşulları da sunuyor. Uygun faiz oranlarından yararlanarak Ziraat Bankası’nın sıfır konut kredisiyle 120 ay vadede en düşük taksitlerle vatandaşlar ev sahibi olabilecek. 

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ HESAPLAMASI 

devlet-bankasindan-ev-alacaklara-buyuk-destek-dar-gelirliler-de-yararlanabilecek-ziraatten-duy

İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor

Konut kredisi ürünleri arasında üç farklı seçenek sunan Ziraat Bankası, sıfır konut kredisi, konut ürün paketi ve konut kredisi kapsamında seçenekler belirlemiştir. Sıfır konut satın almak isteyenler için yüzde 1,2 faiz oranları kredi miktarı ve vadelere göre belirlenirken, Konut Ürün Paketi kapsamında yüzde 1,29, Konut Kredisi kapsamında ise yüzde 1,36 faiz oranları uygulanıyor. 

120 ay vade seçeneklerinden yararlanarak sıfır konut satın alımları için uygun krediyi tercih edenlere yüzde 1,20 faiz oranları ile aylık 1.576 TL taksit tutarı hesaplanmaktadır. Örnek ödeme tablosuna göre konut kredisi kapsamında ise 120 ay vade ve 100 bin TL kredi için aylık 1.695 TL taksit tutarı Ziraat Bankası tarafından hesaplanmaktadır.