Dev maaş promosyon ihalesi açıklandı! Hesaplara 27 bin TL yatırıldı - Türkiye'de maaş promosyon ihaleleri ile ilgili sıcak gelişmeler gündemde yer edinmeye devam ediyor. Buna göre ise promosyon rakamlarında iştahlar kabarırken emekli ve kamu çalışanları için de ek gelir tutarları duyurulmaya devam ediyor. Fırsattan faydalanmak isteyen kurumlarında önceki anlaşmalarında revize yoluna gidecekleri belirtilirken bazı bölgelerde de gelen anlaşmalar beklentilerin altında da kalsa da bazı yerlerde verilecek olan tekliflerde çalışanlarda memnuniyet yarattı.

Milyonlarca emekli bayram edecek Milyonlarca emekli bayram edecek

Yeni anlaşma haberi de DHMİ tarafından açıklandı. Buna göre ise 27 bin lira promosyon anlaşması Vakıfbank ile imzalandı. 

Ulaştırma Memur Sen tarafıdnan promosyon ihalesine ilişkin de şu ifadelere yer verildi. Sendika tarafından gelen açıklama da, "DHMİ Genel Müdürü Hüseyin Keskin’in girişimleriyle 2023’ten geçerli olmak üzere üç yıl için personelin hesabına 27.000 TL tek seferde yatırılacak. 2022 yılı için ödenen 8500 TL ise iade edilmeyecek. Promosyonların hesaplara yatırılma tarihi ise önümüzdeki günlerde protokolün imzalanması sonrasında açıklanacak.

Ülkemizin içinden geçtiği bu zor süreçte; promosyonları güncelleyerek özellikle deprem bölgelerindeki personelin ihtiyaçlarını karşılamasına katkıda bulunan Genel Müdürümüz Sn. Hüseyin Keskin’e ve DHMİ Yöneticilerine DHMİ Personeli ve üyelerimiz adına teşekkür ederiz." ifadelerine yer verildi.