Ana Sayfa GÜNDEM Deren Talu Dizilerde Oynamak İstiyor

Deren Talu Dizilerde Oynamak İstiyor

Deren Talu oyuncu olmak için kolları sıvadı.

9
0
Paylaş

Daha önce sunuculuk oyunculuk ve şarkıcılık yapan Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu oyuncu olmak için kolları sıvadı. Defne Samyeli Eren Talu ile olan evliliğinden olan Deren Talu çok sayıda moda çekimine katılmıştı.

Daha önce podyumlarda yer alan Deren Talu şu anda oyuncu olmak için çalışmalara başladı. Deren Talu kısa süre önce oyunculuk eğitimi almaya başladı. Akademide oyunculuk eğitimlerine başlayan Talu annesinin izinden giderek oyunculuk yolunda ilk adımı atmak istiyor.

Tabii daha önce vermiş olduğu röportajda film ve dizi projelerinde yer almak istediğini kısa süre içerisinde de oyunculuk kariyerine başlayacağını açıklamıştı. Deren Talu yurtdışında birçok kez moda çekimine katıldı. Defilelerde de yer alan Deren Talu şimdilerde oyuncu olabilmek için eğitim almaya devam ediyor. Gelecek dönemlerde Deren Talu oyuncu olarak birçok projede görebiliriz.

Deren Talu’nun oyunculuk konusundaki istekli ve samimi halleri annesi Defne Samyeli’nin de hoşuna gidiyor. Defne Samyeli Eren Talu ile olan evliliğinden 22 yaşındaki Deren Talu’yu oyuncu olması konusunda destekliyor. Oyunculukta alakalı yapmış olduğu açıklamalarda film ve dizi projeleri okumaları yaptığını ve kısa süre içerisinde bir proje ile oyunculuk kariyerine başlayacağını duyurmuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here